Brave Browser'e VPN ekleniyor mu?

ElmorsS

Hectopat
Arkadaşlar önceden mobil Opera'yı kullanıyordum. Brave önerdiğinizi görünce buna geçtim. Sorum Brave'nin Android sürümüne nasıl VPN ekleyebilirim?

Brave'in Android versiyonuna Vpn ekleyemezsiniz. Çünkü böyle bir özelliği bulunmamaktadır. Eğer Android'de bir tarayıcıya Vpn eklentisi eklemek için bir tarayıcı arıyorsanız Kiwi Browser deneyebilirsiniz.

Brave'in Android versiyonuna Vpn ekleyemezsiniz. Çünkü böyle bir özelliği bulunmamaktadır. Eğer Android'de bir tarayıcıya Vpn eklentisi eklemek için bir tarayıcı arıyorsanız Kiwi Browser deneyebilirsiniz.
Kiwi browser nasıldır hızlı mı ? Ve güvenilir mi ?
VPN uygulaması indirip kullan tarayıcıya ekleme. Ücretsiz olarak Turbo VPN olabilir.
Ayrıca Mozilla'nın mobil tarayıcısına eklenti ekleniyor onu dene.
Mozilla yı çok sevemedim.

Mozilla yı çok sevemedim.
Aloha browser'da VPN var. Bir de VPN'i yasaklı sitelere giriş için kullanacaksanız play store'daki ücretsiz uygulamalar işinizi görür.
Gizlilik içinse tarayıcı eklentileri de işe yaramaz. En iyisi ücretli uygulamalardan yararlanmaktır.

Evet hızlıdır. Google Chrome'un daha gelişmiş bir versiyonudur. Açık kaynak projesi olarak geliştirilmiştir.
Eklenti kullanmak için aşağıdaki incelemeye bakabilirsiniz.

Evet o açıdan Kiwi ve birkaç tarayıcı ayrı bir öneme sahip, birçok eklenti çalışabiliyor fakat Chrome Web Store masaüstüne entegre bir market olduğu için sanırım birçok eklenti de ne yazık ki çalışmıyor, bu sayı giderek azalıyor da olabilir, o açıdan Kiwi gibi tarayıcıların yeri ayrı olur her zaman.

Geri
Yukarı