Rehber Brave İnternet Tarayıcısı

İşletim sistemini değiştirmek istediğimizde bu tarayıcı üzerindeki ayarlarımızı ve verilerimizi nasıl aktarabiliriz ?

İşletim sistemini değiştirmek istediğimizde bu tarayıcı üzerindeki ayarlarımızı ve verilerimizi nasıl aktarabiliriz ?
En son böyle bir eksikliği vardı. Güncelleme ile kapanır diyordum demek ki hâlâ bu eksikliği mevcut. Bu yüzden Edge kullanıyorum.
Aslında Non Google olan herşey iyidir

En son böyle bir eksikliği vardı. Güncelleme ile kapanır diyordum demek ki hâlâ bu eksikliği mevcut. Bu yüzden Edge kullanıyorum.
Aslında Non Google olan herşey iyidir

Aslında böyle ayarlarda böyle birşey var ama denemediğim için sormak istedim.

Bu ayarı o dönem uyguladığımda evet işe yaramıştı ama şimdi açıp kapatmama rağmen arama çubuğunda hala arama önerileri sunulmuyor. Bilgisi olan var mı bu konuda?

Bu ayarı o dönem uyguladığımda evet işe yaramıştı ama şimdi açıp kapatmama rağmen arama çubuğunda hala arama önerileri sunulmuyor. Bilgisi olan var mı bu konuda?

Konuyu birkaç gün önce güncelledim. Konuda önerdiğim ayarlarla sorun olmadan öneriler geliyor.

O ayara ek olarak aşağıdaki ayarında açık olduğundan emin olun.

Kaç bat ınız vardı ? Ve ben saatte 10 kez reklam göster seçeneğine bastım bir kaç saattir sadece 0.023 bat kazandım. Ve reklam nerde bilmiyorum nereden kazanıyoruz. Bildirim gelip reklama tıklamadım hiç. Günde en azından 0.50 bat gelmesi lazım ki kullandığıma değsin o da ay sonunda 15 bat olur. Azami hesabına yatırma miktarı o da.

Ayda maksimum 2-3 BAT geliyor, o da zorlarsanız. Ben BAT kazanmaktan geçtim, sırf hızlı ve reklam engelleyicisi için kullanıyorum artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…