Brawl Stars input lag oluyor

ntrs87

Hectopat
BlueStacks'ten Brawl Stars oynuyorum, fakat atışlarım giderken gecikme hissiyatı oluyor, hemen gitmesi lazım normalde. Sunucuyla alakalıysa zaten yapacak bir şey yok, diğerlerinin neden oyunu akıcı da benim yavaş, yani sunucuyla alakası yok zaten oyunun sunucusu uzak, yani yönlendirmeyle veya pop noktalarıyla alakalı da değil, bu kanıya vardım ben. Bilgili birisi yok mu bu sorunu çözebilecek? Sistemle alakalıysa ne yapabilirim yazılımsal ayarlarla halledilemez mi? Yok mu bilen? Sistemimin özellikleri:
i5 7200U, MX130 ve Intel HD Graphics 620,8 GB RAM.
Oyunu 130 ile 200 FPS arasında oynuyorum V-Sync kapalı, G-Sync açık veya kapalı denedim düzelir gibi yapıyor ama tekrar başlıyor gecikme, modemde tüm optimize ayarlar yapılı. DNS veya proxy yok. Ne yapabilirim sorunu çözmek için birisi yardımcı oluversin rica ediyorum. Şunu da söyleyeyim bazen akıcı olunca çok iyi oynayabiliyorum kupamı kasıyorum ama çoğu zaman bazı maçlarda aynı input lag oluyor ve mermilerim geç gittiği için hemen ölüyorum kupa mupa kasılmıyor her maç akıcı olması gerek. Şu konuya benzer bir sorun diyebilirim: Şu konuya bakın Valorant'ta mermiler gitmiyor @ZARGAROV bu arkadaşın sorununa benzer.

Son düzenleyen: Moderatör:
Brawl Stars eski videolarında oyunlarının emulatör'e uygun olmadığını söylemişti. Telefonunuza yükleyip oynamayı deneyin. Eğer telefonda sorun yaşamıyorsanız sorun Emulatörde.

İnternetinizde sorun var o zaman.

Ne gibi bir sorun olabilir? Söyleyin o zaman. Hat değerlerinde sıkıntı yok, altyapıda sıkıntı yok interneti tek ben Ethernet bağlı bir şekilde kullansam da aynı sorun oldu, modemle alakası yok farklı modem denedim aynı, sabahın 6'sında bile oldu aynı sorun yoğunluktan da değil yani.

Kimse bilmiyor böyle bir şey görmedim cidden ne deyim ki ya.

Son düzenleme:
Ne gibi bir sorun olabilir? Söyleyin o zaman. Hat değerlerinde sıkıntı yok, altyapıda sıkıntı yok interneti tek ben Ethernet bağlı bir şekilde kullansam da aynı sorun oldu, modemle alakası yok farklı modem denedim aynı, sabahın 6'sında bile oldu aynı sorun yoğunluktan da değil yani.

Kimse bilmiyor böyle bir şey görmedim cidden ne deyim ki ya.
Kimse bilmiyor diye bir şey yok dostum. Hiç bir problem olmadığını söyleyen sensin. Ya oyundan kaynaklanıyor yada bilmediğin bir problemin var.

Yeni konular

Geri
Yukarı