Brawl Stars oynanır mı?

Not: Gram P2W'lik yok(Hiçbir SuperCell oyununda), kim uydurduysa P2W'nin anlamını bilmiyordur.
Yanlış bu, bu arada. Oyun ilk çıktığından beri oynuyorum bir ara bıraktım ama 15 bin kupayım. Daha efsanevim yok. Destansılarım bile bitmedi. Lou olan sezon'da 60. kademeye kadar geldim. Albay Ruffs olan sezonu tamamladım ve Brawl Pass'i etkinleştirdim. Belle olan sezonda 40. kademedeyim Brawl Pass'i etkinleştirmedim. 15500'e kadar olan Kupa Yolu'nda bütün kutuları açtım. Brawl Pass sistemi gelmeden önce de baya oynamıştım. 32 karakterim var. 2 karakter dışında bütün karakterlerim 400 kupa üstü. Gına geldi artık karakter çıkmıyor oyun aynı şeyleri yapıyorum gibi geliyor. Hesabıma bakmak istersen ID 998CRVQ.

Yanlış bu, bu arada. Oyun ilk çıktığından beri oynuyorum bir ara bıraktım ama 15 bin kupayım. Daha efsanevim yok. Destansılarım bile bitmedi. Lou olan sezon'da 60. kademeye kadar geldim. Albay Ruffs olan sezonu tamamladım ve Brawl Pass'i etkinleştirdim. Belle olan sezonda 40. kademedeyim Brawl Pass'i etkinleştirmedim. 15500'e kadar olan Kupa Yolu'nda bütün kutuları açtım. Brawl Pass sistemi gelmeden önce de baya oynamıştım. 32 karakterim var. 2 karakter dışında bütün karakterlerim 400 kupa üstü. Gına geldi artık karakter çıkmıyor oyun aynı şeyleri yapıyorum gibi geliyor. Hesabıma bakmak istersen ID 998CRVQ.
Hocam oyunu zaten kolaylaştırdılar, 500 kupa üstünü artık 7 yaşındaki çocuklarda yapabiliyor. Bu oyun eğlenmek içindi, karakter çıkması mühim değil, ama bu kitleyle oynamak imkânsız.
Oyun P2W değil çünkü size sınırsız oynama hakkı veriyor, neredeyse tüm karakterlerim 10 veya 9 seviye, bu da deneyim seviyesinden kaynaklı bir şey. 2019'un başında başlayan birisi ile 2021'in başında başlayan birisi aynı kupaya rahatlıkla gelebiliyor ama işte seviyeleri düşük. Sonra da bundan dolayı P2W diyorlar.

Efsanevi çıkartma şans meselesi. Sizden daha düşük kupaya sahip olup efsanevi kartı olan tanıdıklarım var.
Ayrıca her karakterin kendine göre avantajı var. Yeni karakter çıkıp çıkmaması oyunu p2w yapan bir şey değil. P2w olması için para karşılığı size oyun içi avantaj sunmalı. Öyle bir avantaj söz konusu değil.

Oyun şu an oynanılmaz bence ilk çıktığında fena olmayan bir oyundu zevkli idi.
Sonradan her mobil oyun gibi YouTuber'lar oynayınca oyun cringe oldu ve çoğunlukla çocukların oynadığı bir oyun oldu. (çocuk dediğimde 7-13 arası)
Tüm Supercell oyunları için aynısını düşünüyorum çıktığı zaman veya öldüğü zaman oyna o zaman daha güzel oluyorlar.
Mesela Genshin Impact ilk çıktığında denemiştim bayada oynayıp sevmiştim sonra bırakıp yeniden dönerim dedim ama bir baktım internete kimsenin umurunda olmadığı oyun oyuncular yüzünden cringe oldu.
Tabii istiyorsan oyna kimseyi ilgilendirmez.

Geri
Yukarı