Breaking Bad Overrated

Yavaş ilerleyen ama konuları da gayet güzel işleyen bir dizi geç izlediğim ve hayran kaldığın bir yapım mavi kristel meth yapan hasta bir adamın dizisinden nasıl sürekli aksiyon bekliyorsunuz ki.

Aksiyon dizisi değil ki? Drama dizisi. Beklentileri farklı tutmak gerek.

TWD fanıyım diye bana Breaking Bad önerdiler ilk 2 sezonu izledim bunak kimya hocasının uyuşturucu üretmesi dışında ne var dizide? Bu diziyi herkes övüyor da o övülen sezonlara ben mi gelmedim acaba sıkıla sıkıla izliyorum. Evrende twdden daha iyi dizi olduğunu sanmıyorum sizin de görüşlerinizi alayım.

Güzel bir diziydi ama gerçektende abartılıyor (hiçbirşeyin fanı değilim)

Walter aslında iyi birisi sanıyordum ileride çok mu kötülük yapı

Walter aslında iyi birisi sanıyordum ileride çok mu kötülük yapıyor?
Kusura bakma cevap veremedim. Technopat sağolsun herşeye kısıtlama getiriyor.
İlk başlarda bende izlerken şöyle düşünüyordum : Bu dizi bu kadar övülüyor, demekki heyecanlı yerler daha ileride. Ancak diziden beklentim vurdulu kırdılı birşeydi. Ama daha iyisiyle karşılaştım. Sen izle en iyisi 😁

Yaşın muhtemelen ufak. Breaking Bad'le işin ne ki senin? Anlamamış olabilirsin, sevmemiş olabilirsin, ama izleyenlere saygısızlık edemezsin. Breaking Bad onca overrated içerik arasında tahtını hak eden tek dizi diyebilirim. Game of thrones, Prison Break vb. popüler kültürdür ve overrateddir. Ama Breaking Bad'e ne senaryo açısından, ne görüntü yönetmenliği ne de oyunculuk açısından küsur bulamazsın. Sevmedim deyim gecin adamı hasta etmeyin.
Adamı hasta etmeyin :D 18 yaşında dizi izlediğim için affet beni lütfen

Breaking Bad de ''Onur Haha Atan'' bana overrated desin de kalitem düşsün diye bekliyordu değil mi? İşine bak Allahını seversen. Gerçi işin gücün olmadığından trollük peşindesin.

Sen ilkokula giderken bu dizi yayınlanıyordu, seni aşar kalitesi.

TWD fanıyım diye bana Breaking Bad önerdiler ilk 2 sezonu izledim bunak kimya hocasının uyuşturucu üretmesi dışında ne var dizide? Bu diziyi herkes övüyor da o övülen sezonlara ben mi gelmedim acaba sıkıla sıkıla izliyorum. Evrende TWDden daha iyi dizi olduğunu sanmıyorum sizin de görüşlerinizi alayım.

Haklısın çünkü bana da aynısı oldu The Walking Dead'a rakip çıkabilecek dizi yok.

TWD fanıyım diye bana Breaking Bad önerdiler. ilk 2 sezonu izledim.

Bunak kimya hocasının uyuşturucu üretmesi dışında ne var dizide?

Bu diziyi herkes övüyor da o övülen sezonlara ben mi gelmedim acaba sıkıla sıkıla izliyorum. Evrende TWD den daha iyi dizi olduğunu sanmıyorum sizin de görüşlerinizi alayım.
TWD Senaryo ve hikayesi, karakterlerin sempatisi çok yüksek. TWD Benim için Glenn gibi sempatik bir karakterin Negan domuzunun katletmesiyle bitti. Öyle bir karakterin ölmesi senaryoda hiç gerekmiyordu. Senaristlerin Glenn'i kurban etmesi saçmalık...

The Walking Dead benim de yayınlamaya başladığı 2010 yılından beri her sezonunu hiç kaçırmadan izlediğim bir dizi. Şimdiye kadar 3 tane yabancı dizi izledim zaten. The Walking Dead rastgele televizyonda görüp başladığım bir dizi olduğu için seviyorum. Son sezonlarda ise bozduğunu düşünüyorum.
Breaking Bad ise en yüksek puanlılar listesininin başında gördüğüm için başladığım ve beğendiğim bir dizi oldu. Bence yüksek puanını sonuna kadar hakediyor. İzlerken o oyunculukların çok doğal ve gerçekçi olduğunu hissettim. Yavaş yavaş gelişen konusu çok kaliteli bir senaryo olduğunu hissini verdi.
Bunun dışında 3. dizim ise Game of Thrones oldu. Bunu da çok popüler olduğu için izlemiştim. Başlarda iyi olan ama gitgide bozulan ve ilk sezonlardaki kalitesini yakalamakta zorlanan bir dizi olarak aklımda kaldı.
Bence diziler karşılaştırılacaksa yalnızca aynı kulvarda olanlar karşılaştırılmalı. O da içerik bakımından olur. Yoksa elmalarla armutları karıştırmamak gerekir.

Konu sahibi arkadaş TWD ile BB'yi karşılaştırıyor ve inatla bir şeyler anlatmaya çalışıyorsunuz. :D

Verilen mantıklı cevaplara yanıt bile atmıyor çünkü cevabı yok. Beğenmiyorsan izlemezsin bu kadar basit. Ha 2 sezon izleyip yorum yapmanda ayrıca yanlış. Dizi için bir yorum yapacaksan tüm sezonlarını/bölümlerini izleyip anlayacaksın, boş sallamanın manası yok.

Geri
Yukarı