British Airways uçağının aşırı sert inişi

Yapmam. Çünkü yeni bir tartışma çıkar. Senin sayende tecrübeyi edindik. :)
Olan şey tartışma değil, öyle büyütülecek ya da üzülecek bir şey değil. Sadece ufak bir karşılık verdim, konuyu açtığında aynı fikirde olmayan birine "söylemeyi kes" demek kötü niyetli biriyle büyük kavgalara neden olabilir. Ben de birazcık bunaltıp bunu göstermek istedim sadece, sorun yok benim açımdan.

Yalnız itiraf edeyim, kavga etmeyi gerçekten seviyorum nedense...

Yapmam. Çünkü yeni bir tartışma çıkar. Senin sayende tecrübeyi edindik :)
Tartışma içi dolu olduğu sürece kötü bir şey değil. Toplumda tartışma kültürü olmadığı için tartışma ve kavga arasındaki ince çizgiyi bilmeyen insanlara rastlamak çok olası.

Mesajımda itiraz ettiğin bir yer olabilir, belirtirsen konuşuruz. Sorun yok :)

Tartışma beni yoruyor gerek yok. Tartışmayı bende severim ama çok stresli oluyorum. Tartışmanın bana faydadan çok zararı oluyor ayrıca instemeden sinirli davranıyorum.

Tartışma beni yoruyor gerek yok. Tartışmayı ben de severim ama çok stresli oluyorum. Tartışmanın bana faydadan çok zararı oluyor ayrıca istemeden sinirli davranıyorum.
Tartışmada hedefin haklı çıkmak değil, kendi haklı olduğunu düşündüğün verileri karşı tarafa söyleyip karşıdakinin savunduğu şeyi neden savunduğunu anlamak olduğu zaman stresli olmazsın. Mesela bu konuda asıl söylenmesi gerekenden farklı bir şey dedin. "Neden öyle düşünüyorsun?" sorusunu sormak bir tartışma (fikir alışverişini) başlatır. Öteki tartışmayı değil, kavgayı başlatır.

Yaşından dolayı zaten ego yapacağım bir konumda değilim, hevesini kaçırmak istemediğim için açıklama yapıyorum. Konular açmaya devam et, araştırmaya devam et ve farklı fikirlere daha açık ol.

Sanırsam Kerem Gök izliyorsun o inişi bildiğine göre. Çünkü milletimiz genelde öyle şeyleri araştırmıyor.
3333.jpg
33.jpg
333.jpg
3.jpg
20070221-0-C-3.jpg

Bence bu da çok sert bir iniş olmamış. 🤣

Şaka yapıyorum. Uçak bölünmüş, bundan daha serti burun üstü çakılmak olur ancak. :D
"From the findings, it is concluded that the aircraft experienced excessive sink rate upon the touch-down. The aircraft was in unstable approach even at below 200 feet. The high vertical acceleration caused severe damage to the aircraft structure. The flight crew did not comply to several procedures published by the Boeing company. The flight crew did not respond to the GPWS alert and warnings."
Kısaca adamlar Allah ne verdiyse diyerek yere girişmişler. Zaten müslüman havayolu.

@333657 dostumun dediği uçak ve onun detaylı, videolu hali. Video da bir kaç uçaktan daha bahsedilmiş.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı