BTK Akademi C# kursu JS uzantısı kullanıyor

Hamza78

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Nvidia Geforce RTX 3050 , AMD Ryzen 7 5800h , 16 gb ram
Arkadaşlar, BTK Akademi'den C# kursuna başladım az çok bilgim var bu dile ama daha baştayken yazdırmak için console.log kullanılıyor. Bu JavaScript dili ve uzantılar da JavaScript zaten, anlamadım niye C# öğretilmiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
BTK Akademi eğitimleri eski ve özensiz bence.

YouTube Murat YÜCEDAĞ C# çok iyi eğitimleri var göz at bence.
Amacım eğitimi bitirip sertifika almak birde Batak gibi siteleri seviyorum ilerlemeni detaylı gösteren,biryerden sonra ne kadar ilerlemişim diye merak insan.youtube dada güzel egitimler vardır fakat dağınık olması beni rahatsız ediyor.

Console.log sadece JS'e ait değil. C# Java ama C++ tadında bir dil. Var oluş amacı o. Java'nın syntaxına benziyor. Haliyle JavaScript'inkine de benziyor. Ağırlıklı olarak Java söz dizimine benzer olsada sınıf sistemi C++'tan esinleniyor. Adının geliş şekli de C++++ (bkz) gibi bir şey.
1683759211446.png

Çevirisi; Dilin C++'ın bir üst versiyonu olduğunu belirtmek için, kare sembolü 4 tane '+' sembolünün birleşimi (ikiye iki alt alta olacak şekilde) olarak kullanılmış.

Çeviri biraz devrik oldu ama idare edersin artık.

Öğretilen şey C# kısaca.

Amacım eğitimi bitirip sertifika almak birde Batak gibi siteleri seviyorum ilerlemeni detaylı gösteren,biryerden sonra ne kadar ilerlemişim diye merak insan.youtube dada güzel egitimler vardır fakat dağınık olması beni rahatsız ediyor.
1 - Oranın sertifikası işe yaramaz.
2 - Aynı sertifikayı Udemy'den ala bilirsin.
3 - Oynatma listeleri dağınık değil.

1 - oranın sertifikası işe yaramaz.
2 - aynı sertifikayı Udemy'den alabilirsin.
3 - oynatma listeleri dağınık değil.

1-sertifikayı CV'me koymak için alıyorum.
2-Udemy paralı.
3-YouTube bir sistem örneği değil sadece video izleme sitesi haliyle dağınık.

Arkadaşlar, BTK Akademi'den C# kursuna başladım az çok bilgim var bu dile ama daha baştayken yazdırmak için console.log kullanılıyor. Bu JavaScript dili ve uzantılar da JavaScript zaten, anlamadım niye C# öğretilmiyor?

Engin demiroğ hocanın dersinden bahsediyorsun sanırım başlarda öğretmek mantığını anlatmak için node.js ile başlıyor ilerleyen derslerde C#'a geçiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı