BTK akademi nasıl?

BTK devlete bağlı bir kurum evet. BTK Akademi için E-devlet ile giriş seçeneği mevcut. Bence güvenli.

Python kursunu kullanıyorum ve %7'sini bitirdim. İnternetteki PDF'ler çok güzel ama beni bayıyor, en azından videolu eğitim daha iyi bence.

Eğitmen de kötü değil, neden olmasın? Ücretsiz sonuçta.

Benim kaydım var güvenilir. Ben e-devlet aracılığıyla işlem yapıyordum. O kadar aman aman değil gibi eğitimleri. Almadım ama Udemy'den pek farklı değil gibi.

Ücretsiz, devlete ne kadar güveniyorsanız o kadar güvenilir. Python için Sadık Turan hocamızın dersleri bulunuyor, gayet verimli ve kaliteli.

BTK Bilgi Teknolojiler Kurumu demek. Bu da devlete bağlı bir kurum oluyor. Zaten yasaklanan sitelerde bu ismi görürsün. Güvenilir mi kısmına gelecek olursak evet güvenilir. Zaten devlete bağlı olduğundan E-Devlet ile giriş yapabilirsin. Zaten ülkemizde Yazılım alanında yapılmış en iyi işlerden biri diyebiliriz. Ama kursları ne kadar yararlı olur bilemem.

Çok yararlı bir platform. Tamamen ücretsiz. Sayamayacağım kadar çok eğitim var. Sıfırdan ileri seviye python, giriş seviyesi unity gibi dersleri aldım. Eğitimler sade ve anlatılır. Kimi eğitmenler hızlı anlatıyor, takip etmesi zor oluyor. İnternet ve yazılım dünyası haricinde proje yönetimi vb gibi iş dünyasında işe yarar eğitimler mevcut. 18 yaş altı üyeler için e-devlet veli izni istiyor. BTK Akademinin ilk kullanıcılarındandım, ilk zamanlar veli izni yoktu. Düzenli olarak sık sık eğitim eklenmekte. Site biraz yavaş. Tek sorun giriş yapmak için sürekli 1 milyon istihdam üzerinden giriş istemesi. Saygılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı