Bu Devirde CD/DVD Kullanan Kaldı mı?

Bilgisayarda CD/DVD kullanmıyorum fakat konsol için kutulu oyunlarım var. Maddi olarak zorlamasa tüm oyunlarım kutulu olsun isterdim.

Eki Görüntüle 338547
Eskiden PS3'üm varken takıntımdan dolayı sırf kutulu alırdım. Malum PS4'e geçince dijital ve kutulu oyunlar arasında uçurum olduğundan dolayı dijitale kaymak zorunda kaldım. PS4 için sadece 2 tane CD'li oyunum var, onları da Shop&Miles üzerinden bedavaya almıştım. Yani sadece bu iki oyun için kullanıyorum.

Eskiden PS3'üm varken takıntımdan dolayı sırf kutulu alırdım. Malum PS4'e geçince dijital ve kutulu oyunlar arasında uçurum olduğundan dolayı dijitale kaymak zorunda kaldım. PS4 için sadece 2 tane CD'li oyunum var, onları da Shop&Miles üzerinden bedavaya almıştım. Yani sadece bu iki oyun için kullanıyorum.
Kutulu oyunların içnden posterde çıkıyor muydu?

Kayıpsız müzik için CD/DVD elzem...
Filmler ve görüntü kayıtları için hala DVD yaygın.
Bunlara herkes dijital ortamda ulaşmıyor henüz.
Özellikle müzik zevki olanlar için CD vazgeçilmez...
Mp3 falan müziği biçiyor resmen.

IMG-20190614-WA0001.jpeg

Kayıpsız müzik için CD/DVD elzem...
Filmler ve görüntü kayıtları için hala DVD yaygın.
Bunlara herkes dijital ortamda ulaşmıyor henüz.
Özellikle müzik zevki olanlar için CD vazgeçilmez...
Mp3 falan müziği biçiyor resmen.
Olabilir dostum, ancak sıradan kullanıcılar gidip optik sürücü, cd okuyucu alayım demiyor. Saçma bence. Sürücüleri artık flash bellekte yollamaları lazım.

Olabilir dostum, ancak sıradan kullanıcılar gidip optik sürücü, cd okuyucu alayım demiyor. Saçma bence. Sürücüleri artık flash bellekte yollamaları lazım.
Farklı şeylerden bahsediyoruz.
Sizin söylediğiniz konuya da bakalım. USB bellek ile sürücü, dosya veren markalar da var elbette. Ama her ürün için de uygun olmaz tabi ki. Hem markalar ürünleri desteklediği sürece sitelerinde güncel sürücüleri sunuyorlar zaten.

Farklı şeylerden bahsediyoruz.
Sizin söylediğiniz konuya da bakalım. USB bellek ile sürücü, dosya veren markalar da var elbette. Ama her ürün için de uygun olmaz tabi ki. Hem markalar ürünleri desteklediği sürece sitelerinde güncel sürücüleri sunuyorlar zaten.
Öyle de, bana sorarsan CD koyacağına Flash bellek koy 5 liralık 2 GB. Ne fark var? Zarar etmeyecekler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı