Bu devirde hala Windows 7 Kullanılır mı?

İsteyen istediğini kullanır. Bana kalırsa 2GB ve üstü sistemlerde Windows 8.1 Single Language (9600) öneriyorum.

7,8.1 hatta kaldı ki XP bile kullanılır. Sistem bileşenleriniz ana etkendir buna. Windows 10'un yazılım desteği diğer sürümlere göre daha fazla, iyileştirmeler güncelleştirmeler daha sağlamdır. Şu 10 yıllık Defender açığı her ne kadar içimizi acıtsada.

Ahahha güleyim bari. Çok mu hızlı. Tecrübe etmiş miş :)

Çünkü herhangi bir yazılım güncellemelerine ihtiyaç yok. Raporlara ve bazı basit ufak tefek Türk mühendisi yazılımlarına ulaşılabilsin yeter. Bir de Word var. Yani kullanımı basit olsa 95 bile kullanırlar.

Komik mi? HDD'ye göre değişir. Doğru yere parmak basmış arkadaş. HDD ile Windows sandığınız kadar "çöp" değil. Hayatı boyunca SSD kullanmış, HDD kullanınca 90 senelerinden kalan HDD'leri kullanan arkadaşlar çok fazla eşelemesin. O kadar yeni olmasına da gerek yok. 3-4 senelik HDD'm bile rahat bir şekilde Windows 10 kullandırıyordu. Açılış 30-45sn civarlarında, kendine gelmesi 15sn. 1 dakikada sistem hazır. Arkadaş doğru demiş yani.

Komik mi? HDD'ye göre değişir. Doğru yere parmak basmış arkadaş. HDD ile Windows sandığınız kadar "çöp" değil. Hayatı boyunca SSD kullanmış, HDD kullanınca 90 senelerinden kalan HDD'leri kullanan arkadaşlar çok fazla eşelemesin. O kadar yeni olmasına da gerek yok. 3-4 senelik HDD'm bile rahat bir şekilde Windows 10 kullandırıyordu. Açılış 30-45sn civarlarında, kendine gelmesi 15. 1 dakikada sistem hazır. Arkadaş doğru demiş yani.
Tamam paralul sen öyle diyorsan.

Dalga amaçlı söylüyorsanız, bunun hakkında tonlarca test videoları var. Girip araştırın, o kadar yavaş olmadığını da görmüş olursunuz. Sizin dediğinize göre her HDD kullanan Windows'ta işkence çekerdi.
Öyle bir şey olmadığını söyleyen kim? Herkesin evine girip, Windows 10 HDD'nizde nasıl çalışıyor diye sordun mu? Açıkçası ben sormadım ama, beni evlerine çağıran bir çok insan, Windows 10'dan dönmek istiyordu. Tabii sizin HDD'niz WD 8TB 7200RPM'dir onu bilemem. Ancak benim SSD'mde ise yavaş çalışmasını da kafamdan uydurmuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı