Bu faturalı telefona değer mi?

Fota

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
Benim Avrupa'da telefonsuz bir faturalı hattım var aylık 25€ 15GB internetli ödüyorum. Bana şimdi 2 senelik fatura uzatırsam örneğin Samsung A72'yi 10€ya verip sınırsız internetli aylık 40€ya tarife sunuyorlar. A72 burada şu an faturasız 400€ üstü. A drsizce bu telefona değer mi?
Başka telefonlarda seçebiliyorum orta sınıf telefonlardan daha iyi bunu al diyeceğiniz var mı? Ona göre düşünüyorum telefonda yeni almıştım Redmi Note 10Pro bunu satabilirimde ya da yedek tutarım. Sizce akıllıca olur mu?
Redmi'yi faturasız aldım yani karışıklık olmasın.

Az maaş 2000 bundan 560 kira. Başkaları 700 800'de veren işçide var iş yerinde gerisini sen hesapla :)
Bu yüzden faturasız aldım telefonları şimdiye kadar yeni olmasa az kullanılmış 2 el.
Çıktığında üstün kalite model telefon alacak gücümüz yok yani orta seviyede hep almaya çalışıyoruz gerektiğinde:)

Son düzenleme:
Az maaş 2000 bundan 560 kira. Başkaları 700 800'de veren işçide var iş yerinde gerisini sen hesapla :)
bu yüzden faturasız aldım telefonları şimdiye kadar yeni olmasa az kullanılmış 2 el.
Çıktığında üstün kalite model telefon alacak gücümüz yok yani orta seviyede hep almaya çalışıyoruz gerektiğinde:)

Türkiye'ye göre yine iyi hocam.
Burada asgari ücretli insan 2800-3000 alıyor kiralar zaten 1400 civarı.
Elektrik su vb derken aylık 40 birim bile fazla :(

(Biz 40 birim versek şükür sizin söylediğiniz ödeme yöntemine göre 150-200 birim veriyoruz :()

Bizimki de burada aynı hesaba geliyor.
Tabii ki işsizlik parasıyla geçinen hiç alamıyor 2.3 el alabilir anca. Mültecilerde bakıyoruz ellerinde telefonlar hep smartphone :)

Geri
Yukarı