Bu Forum Çok Kötü !

• Konuyu başlatan Mert Kahraman
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 46
  • Görüntüleme 5B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben Seni Tersledim mi ! Sana Özürlü Demek İstiyorum. Nasıl Olsa Serbest. Diyorum ki Herhalde Benim Yaptığım Sistem Daha İyi Diyorum. Sen Bunu ÖZÜRLÜ Gibi Algılayacaksan Benim Yapacak Birşeyim Yok.

Sen bir yeniden üye olma yeter!

Forumun Süper Moderatörü Mevrs midir Nedir. Wolfteam Oynuyo. Yani 18 Yaş Altı Velet. Yaşınızıda Büyütün Gelin Koçlar. Yoksa O Klavyeyi Bir yerinize.
Anladınız heralde.

Ben Seni Tersledim mi ! Sana Özürlü Demek İstiyorum. Nasıl Olsa Serbest. Diyorum ki Herhalde Benim Yaptığım Sistem Daha İyi Diyorum. Sen Bunu ÖZÜRLÜ Gibi Algılayacaksan Benim Yapacak Birşeyim Yok.

Benden iyi topladığını idda ediyorsan ki topladığım sistem F/P olarak çok iyi toplanmıştı, kendi sistemini kendin toplarsın bize ihtiyacın yok. Bana özürlü demenle özürlü olmuyorum, aklım, sağlığım, karakterim, terbiyem yerinde cevap bile vermeye gerek yok. Yaşım büyük gibisinden yazılar yazmışım ama saygı sıfır, benden büyük olsan ne olur ki değilsin...

Bu forumu seviyorum gerçekten fakat benimde canımı sıkan bazı hususlar olmadı değil. Üyeleri gerçekten aşağılayıcı kelimeler kullanıyorsunuz. Siz biliyorsunuz diye karşı taraftaki de bilmek zorunda değil. Recep abi sinirleniyor olabilir ama onun işi bu değil mi? Recep abiyi tanırım az çok. Çok iyi bir insandır ama yakıştıramıyorum ona bazı yaptığı şeyleri.

Benden iyi topladığını idda ediyorsan ki topladığım sistem F/P olarak çok iyi toplanmıştı, kendi sistemini kendin toplarsın bize ihtiyacın yok. Bana özürlü demenle özürlü olmuyorum, aklım, sağlığım, karakterim, terbiyem yerinde cevap bile vermeye gerek yok. Yaşım büyük gibisinden yazılar yazmışım ama saygı sıfır, benden büyük olsan ne olur ki değilsin...
Yaşın Kaç Abisi Senin ? 18 Yaş Altıysan Kavga Etmek İstemiyorum.

Oh be banım kalkmış. Kardeşim ne bu terbiyesizlik? Beğenmiyorsan çık git seni tutan yok! Çıkıp gidemeyecek kadar da mı yüzsüzsün?

Adminler bile hak veriyor. Konuyu kapatmiyorlar. Biz üyeler olarak özürlü değiliz. Rütbeniz var diye bize hakaret edemezsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı