Bu Forum Çok Kötü !

• Konuyu başlatan Mert Kahraman
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 46
  • Görüntüleme 5B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
M

Mert Kahraman

Ziyaretçi
Foruma Facebook'tan Girmek İçin Connect Ediyorum. Her Girişimde Yeni Bir Üyelik Açıyor ! Eskiden Böyle Değildi.
Adminler Saygısız Olmuş. Üyeler İle Dalga Geçiyor. Özürlü Diyor (Recep Baltaş), Banlamak İçin Beni Bekliyor. (Aaaa,nereye gittin daha karpuz kesecedik) Böyle Laflar Ediyorlar.

Kapı açık arkanı bak ve çık. :)

- - - Güncellendi - - -

Arkanı arkana da olabilir tam emin değilim.

Bizde müşteri memnuniyeti değil, Recep abinin memnuniyeti önemli. :D

Yok şakası bir yana bu forum kötü değil, Recep abi de gayet iyi bir insan. Forumda saçma sapan konular açıp çöplüğe çevirenlerle öyle konuşuyor çünkü insan ister istemez sinirleniyor, fakat diğer üyelerle böyle konuşmuyor.

Bu forum kadar iyi ve disiplinli forum bulamazsın. Hem üyelerin neyini beğenmiyorsun ?

Foruma bakmadan önce kendi kişiliğini bir sorgula. Bu forumun kötü olması acaba seninle ilgili olabilir mi? Daha önce hiç diğer üyelere yanlış bir şey söyledim mi, kibirli davrandım mı? Onların söyledikleri şeyi kabaca tersledim mi? Kendimi bir şey sandım mı? Önce bunları sor, sonra bir bak bakalım bu forumun yöneticilerine. Öz geçmişlerine bak. Ki bunu yaparsan o insanların da kişiliklerini tanımış ve ne kadar tecrübeli olduklarını öğrenirsin. Bunları yap, sonra da gel Technopat hakkında sohbet edelim hepimiz.

Forumu kötü hale getirenler sizler gibi her gün ban yediği halde üyelik açıp aynı soruları sormaya devam eden, hayatında hiçbir kitap okumamış ergenler. Recep Baltaş'ı bile çıldırttınız aynı aptal soruları sormaktan.

Bak bu hesabını da banladık.

Technopat Türkiye'nin en iyi forumlarından biridir.

Prisoner[OF]Games;142542 dedi:

Eğer ana konuya hitaben diyorsanız sizin de hesabınızı silebiliriz. Böylece daha "iyi" forumlarda takılabilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı