Bu forumdaki insanlar neden zeki ve anlayışlı?

Zeki olduğum kadar yakışıklıydım da. :D Rampage, Gamepower gibi markaları önermeyen herkes zekidir.

11 12 yaşında her konuda yanlış bilgi verenler var fakat moderatörler bu konuda çok tedbirli şak diye basıyorlar cezayı :D
Hocam, çok da basmıyorlar. Ben bir tane üyeyi tespit ettim, sürekli "trol" mesajlar atıyor. Ben bunu dört kere raporladım ancak adamın sadece mesajlarını siliyorlar. Hiçbir şekilde ceza yediğini görmedim.

Laptop konuları içinde çok fazla çok bilmiş ve Apple fanboyu var.

İnsanlara önerdiği ürünün eksiğini söylüyoruz bize "kavgacı, arsız" gibi yakıştırmalar yapıyor.

Laptop forumu sevmiyorum, çünkü gerçekten çok bilmiş çok ve gereksiz yere mesajları parça parça atarak mesaj kasıyorlar.

Aynen öyle misal beni uyardıkları zaman hatamı kabul ederim fakat dediğin gibi bazıları özellikle laptop PC toplama gibi konularsa resmen mızmızlık yapıyor 🤣

Aynen öyle misal beni uyardıkları zaman hatamı kabul ederim fakat dediğin gibi bazıları özellikle laptop PC toplama gibi konularsa resmen mızmızlık yapıyor 🤣

Laptop kısmı içinde bazı üyeler hariç diğerlerine pek itimat etmiyorum.

Öneri lazımsa @Radeon RX 5500M ve @kino gibi gerçekten güzel üyelere danışılabilir.

Ama, @Radeon RX 5500M benden öneri istemişti ben ona en seçenek olan GL75 cihazı önermiştim.

Geri
Yukarı