Bu forumu kullanan insanlar neden zeki?

Sınırlı sayıda dediğiniz özelliklere uyan kişi var açıkçası.

Ayrıca insanımız beynini kullanmayı bilmedikten sonra zeki ve donanımlı olsa ne yazar. (Bundan yasaklama alacak gibiyim nedense.)

Sınırlı sayıda dediğiniz özelliklere uyan kişi var açıkçası.

Ayrıca insanımız beynini kullanmayı bilmedikten sonra zeki ve donanımlı olsa ne yazar. (Bundan yasaklama alacak gibiyim nedense.)
Arkadaş sanırım işlemcinin hangi anakarta uygun olduğunu bilenlere zeki dedi 🤔

Zekilik zaten böyle bir şey değildir. Kendisini belli eder böyle kişiler. Donanım önerenlerle aralarında büyük bir fark var :)

Kime göre, neye göre zekilik ölçülüyor ki?
Saçma buluyorum insanları zeki yahut zeki değil diye ayırmayı.
Herkes eşittir.
İlgi alanlarına yönelik olarak beyinlerini kullanabilme potansiyelleri farklılık gösterebilir.
Bence.

Azınlıklar bence. Şahsen ben kendimi zeki ve donanımlı olarak görmüyorum, görmek için çabalıyorum ama yetersiz hissediyorum.
Bence siz öyle tiplere denk geldiniz. Ne yazık ki kavgaya vesaire çok aç insanlar var.
Üniversite için aklıma takılan bir şey için konu açtığımda bile kavga çıkmıştı. Konu ise gaming laptop mu daha mantıklı yoksa Series S + Ultrabook mu idi.
Tıpkı Türk halkında olduğu gibi, Technopat forumun içerisinde de cahil, donanımsız insanlar olabilir, aynı şekilde zeki ve donanımlı kişilerde olabilir ancak herhangi bir topluluğun genel anlamda zeki ve donanımlı olabileceğine inanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı