Bu Hayattan Beklentiniz Nedir?

Hiç bir beklentim yok. İhtiyaçlarımı karşılayacak kadar param olsun fazlasında gözüm yok zaten. Ömür boyu böyle yaşar giderim. Böyle geldim böyle gidecem. Dediğim gibi hiç bir beklentim yok, ot gibi yaşamaya devam. :)

Kanka şey ışte ya, uyuyorum uyanıyorum yemek yiyorum falan benim pek bir olayım yok, ayrica olum varken her şeye sahip olup mutlu olsam ne olacak ki?. Özetle, beklentim yok :).
Benim gibilerde varmış mutlu oldum bak :D.
Oluruna bırak ne olacaksa öyle olsun. :D Haytta bizi neler bekliyor bilemeyiz. Belki bir anda hayatımız değişecek. Farklı fırsatlar çıkacak önümüze. Ben 24 yaşıma girdim. Hala hiçbir hedefim beklentim yok yani. Ama geriye dönmek isterdim, geriye dönebilseydim heba ettiğim yıllarımı düzgün yaşardım. Bu saatten sonrada hiç bir şey beklemiyorum. Böyle devam. :D

Hiç bir beklentim yok. İhtiyaçlarımı karşılayacak kadar param olsun fazlasında gözüm yok zaten. Ömür boyu böyle yaşar giderim. Böyle geldim böyle gidecem. Dediğim gibi hiç bir beklentim yok, ot gibi yaşamaya devam. :)

Beklentisi olmayan bir insanda hiç çekici olmuyor. Boş oluyorsun. Birazda hedefin beklentin olmalı.

Oluruna bırak ne olacaksa öyle olsun. :D Haytta bizi neler bekliyor bilemeyiz. Belki bir anda hayatımız değişecek. Farklı fırsatlar çıkacak önümüze. Ben 24 yaşıma girdim. Hala hiçbir hedefim beklentim yok yani. Ama geriye dönmek isterdim, geriye dönebilseydim heba ettiğim yıllarımı düzgün yaşardım. Bu saatten sonrada hiç bir şey beklemiyorum. Böyle devam. :D

Sende de 18 yaşına dönme sendromu var yani.:)
Nefes alıyoruz yeter :)

:dikkatli:

Beklentisi olmayan bir insanda hiç çekici olmuyor. Boş oluyorsun. Birazda hedefin beklentin olmalı.

Sende de 18 yaşına dönme sendromu var yani.:)
18 değil 15 yaşıma dönmek ve liseyi yeniden okumak isterdim. Yaptığım hatalardan ders çıkarıp şuan kendimi daha iyi bir konuma getirirdim. Hayattan bir beklentim yok ama elimde mesleğim ve ustalığım var, aç kalmam zaten. Amaç hayatta kalmak zaten. Hepimiz bir yaşam savaşının içindeyiz. Belkide bu ülkede hiç mutlu olmadığım için bir beklentim yoktur. Çabalayacak olsam koyduğum her hedefi yerine gitirebilirim. Boş birisi değilim, biraz keyfime düşkünüm o kadar. :) Hepimiz bir umutsuzluğa kapılmışız zaten. Gitsin gidebildiği yere kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı