Bu oyun yüzünden kafayı yiyeceğim

CS:GO'da rütbe yükselmek tamamen bireysel performansla ilgili. Bazı maçlarda iyi performans gösterdiğinizde berabere kalsanız dahi rank atlayabiliyorsunuz. Tavsiyem yanınıza bir arkadaş bulmanız. Ancak MM oynamanızı pek tavsiye etmem. Faceit deneyebilirsiniz, MM'e kıyasla daha dişli rakipler var.

CS:GO'dan keyif almak istiyorsanız oyunu tam anlamıyla öğrenmeniz gerekli. Olay tamamen adam vurmaktan ibaret de değil ayrıca. Yanınızdaki kötü insanlara tahammülünüz yoksa tek yapabileceğiniz daha iyi oynayıp maçı kazanmak.

Oyun eskiden 26 TL(o civarda bir fiyattı diye gatılıyorum) yani şimdi 102TL oldu o yüzden eder mi etmez mi insan bilemiyor. Belki indirimde alıp şansımı denerim ama çevremde fazla oynayan yok takıma ihtiyacım olucaktır.
Evet ama ozamanlar starter pack olarak geciyordu ve kisitlamalar vardi, simdi o ayrim kalkti. Ben de 2016’da 60 kusur liraya almistim ama suan dolar 7 lira, bunuda goz onunde bulundurunca gayet ideal bir fiyati var oyunun. Ek olarak R6 Cs’ye gore cok daha kompleks ve derin bu sebeple oynama saati fazla olucagindan parasina kesinlikle degiyor ve oneririm.

CS:GO'da rütbe yükselmek tamamen bireysel performansla ilgili. Bazı maçlarda iyi performans gösterdiğinizde berabere kalsanız dahi rank atlayabiliyorsunuz. Tavsiyem yanınıza bir arkadaş bulmanız. Ancak MM oynamanızı pek tavsiye etmem. Faceit deneyebilirsiniz, MM'e kıyasla daha dişli rakipler var.

CS:GO'dan keyif almak istiyorsanız oyunu tam anlamıyla öğrenmeniz gerekli. Olay tamamen adam vurmaktan ibaret de değil ayrıca. Yanınızdaki kötü insanlara tahammülünüz yoksa tek yapabileceğiniz daha iyi oynayıp maçı kazanmak.
Elo sistemine gore bireysel performansa onem veriyor olabilir ama rutbe yukselmek tamamen bireysel performansla ilgili degil her macta isterseniz 1. olun en cok MVP alin, takiminiz kaybetti mi rutbenize bir olumlu katkisi olmaz.

Oyun eskiden 26 TL(o civarda bir fiyattı diye hatılıyorum) yani şimdi 102TL oldu o yüzden eder mi etmez mi insan bilemiyor. Belki indirimde alıp şansımı denerim ama çevremde fazla oynayan yok takıma ihtiyacım olucaktır.
Ben o zaman aldım işte. Operatörler ve silahlarını fullemek 1000 saatimi aldı. Şimdi silahlar zaten bedava operatörler de çok daha ucuz. 300 saatte her şeye sahip olunur.

Rainbow Six Siege'de oparatörler(karakterler) önem arz ediyor. Oynadığın harita, koruyacağın oda, takım arkadaşlarının karakter seçimine göre takımı tamamlaman çok önemli. Örnek gameplayimi atıyorum:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet ama ozamanlar starter pack olarak geciyordu ve kisitlamalar vardi, simdi o ayrim kalkti. Ben de 2016’da 60 kusur liraya almistim ama suan dolar 7 lira, bunuda goz onunde bulundurunca gayet ideal bir fiyati var oyunun. Ek olarak R6 Cs’ye gore cok daha kompleks ve derin bu sebeple oynama saati fazla olucagindan parasina kesinlikle degiyor ve oneririm.
Ben o zaman aldım işte. Operatörler ve silahlarını fullemek 1000 saatimi aldı. Şimdi silahlar zaten bedava operatörler de çok daha ucuz. 300 saatte her şeye sahip olunur.
Bunları duymak iyi geldi açıkçası teşekkürler. İndirme girdiğinde alıp deneyebilirim, sizce deluxe edition alamaya gerek var mı, oyuna başlarken yardımı olur mu bana

Bu aralar CS oynamıyorum. Sırf arkadaşla oynamak için tekrar başlayacağım galiba bu kanser oyuna...

@Scooby Doo Me Olur hocam. Kötü oynayıp kaybetmekle iyi oynayıp kaybetmek arasında fark var. Ayrıca kazanmak da tamamen bireysel performansa bakıyor. Takımınızda bir kişi eksik gibi oynuyorsanız o bir kişinin yerini dolduracak kadar iyi oynamaya çalışın, bu hem sizi geliştirir hem de rütbe yükselmenizi kolaylaştırır.

Silver elo bir oyuncu gelip de "keşke Nova/MG olsaydım gerisini ben hallederim" diyor, genelde bunları görüyorum. Olay yüksek rütbe olmakla ya da tam bulunduğunuz yerin bir üstüne çıkmakla bitmiyor ki.

Şu son zamanlarda LE seviyesine kadar çıktım. Ancak oyunlardan zerre keyif alamıyorum. Halen sol tıkla ateş etmesini beceremeyen, bomba nasıl atılır, nasıl retake atılır bilmeyen insanlarla uğraşmaktayım. Çoğu zaman da hayret ediyorum, acaba Nova seviyesinde miyiz neredeyiz diye.

Ego kasmak gibi olmasın ancak takımımdaki oyuncuların sadece biri bile benim seviyeme yakın oynasa kimsenin ölmediği roundlar tamamlayarak kolay galibiyet alacağız. Bu sebeple MM oynamamaya karar verdim, hatta Faceit bile girmiyorum. Topluluk sunucularında eğlencesine oynuyorum, yeterince keyif aldıktan sonra çıkıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı