Bu piyasada Monster alınır mı?

Bütçe
13000
zaten herkes tongfang öneriyor, v18 ler ve v11.4-5 ler tongfang anladim, eğer fiyatı artmazsa çok yüksek ihtimal v11.4 alacağım, umarım pisman olmam, ayrica servisleri nasil, ben kendim mi tozlarını almaya calisayim yoksa servis iyi ise onlara mi gondereyim, önceden hic laptop temizlemedim ama masaüstünü cok takip soktum
Servisi mükemmeldir monsterın.

Merhaba arkadaşlar. Laptopuma değişim kararı çıktı (HP Victus 16 E0004NT) ancak büyük ihtimalle kur farkından dolayı ve ellerinde olmamasından ötürü (gerçekten yok ne yazık ki) Teknorya para iadesi yapacak. Şimdi ben 9600TL faturada gözüken miktarı iade olarak alacağım ya da bir alt modelini (8 GB RAM 256 GB SSD 60Hz) kabul edip RAM ve SSD takacağım.
Şimdi asıl sorum, sırf Monster diye alt model mi kabul edeyim (onlar da kabul ederse tabii, sağ olsun alt model bile 11k şu an) yoksa bu piyasada Monster'in su iki modelinden biri alınır mı? (zamlanmadığı sürece)

Ne diyorsunuz dostlar? Bütçem maksimum 13.000, çünkü RTX 3050 bir laptopa 13'den fazla vermek asla istemiyorum.
Hocam şu piyasada alabildiğini al yoksa alamayacak duruma düşüyorsun ben alamadım siz alın

Paran alacağın şeye yetiyorsa düşünme al. Uzun vadede sen kazanırsın. Piyasa aşırı dengesiz anında zam geliyor. Gelen zam 200-300 TL değil 2000-3000 bandında zam geliyor. Dolar düşmez düşse bile piyasaya yansımaz. Dolar için 10 TL aşılmaması gereken bir sınırdı. Sonumuz hayrolsun.

abra a7 v13.1
Yaklaşık 1,5 ay önce bu bilgisayarı Trendyol'dan 9500'e aldım, henüz hiçbir sıkıntısını görmedim. Sadece RAM yetersiz. Onu da 460 TL'ye almak için para biriktiriyordum, tamamlayamadan 540 TL oldu :)

abra a7 v13.1
Yaklaşık 1,5 ay önce bu bilgisayarı Trendyol'dan 9500'e aldım, henüz hiçbir sıkıntısını görmedim. Sadece RAM yetersiz. Onu da 460 TL'ye almak için para biriktiriyordum, tamamlayamadan 540 TL oldu :)

Ben Abra V18 ya da V11 almayı düşünüyordum, 12 bandinda olan tum fiyatlar 13'lere çıktı. Eğer 14leri görürse alamayacağım, sanırım Clevo kasa Monster alacağım ya da HP'nin EC2030NT modelini alip RAM ile SSD de takabilirim, ya da Acer Aspire Ryzen 5700U olani alip 8 GB RAM takabilirim en makulleri bunlar gibi, ne günlere kaldık be...

Bu piyasada elinde yetinmek en iyisi olur. İş için alınmaz ise bence almaya gerek yok. Bende dün aldım ama benim PC artık 16 17 senelik idi :)
Elimde var mı bir sor, 2 aylık laptopum arızalandı ve para iadesi olacak büyük ihtimal, herşey zamlandigi için aynı seviyede cihaz için 3, belki de 4 bin tl fazladan cebimden çıkacak.Sonumuz hayrolsun

Merhaba arkadaşlar. Laptopuma değişim kararı çıktı (HP Victus 16 E0004NT) ancak büyük ihtimalle kur farkından dolayı ve ellerinde olmamasından ötürü (gerçekten yok ne yazık ki) Teknorya para iadesi yapacak. Şimdi ben 9600TL faturada gözüken miktarı iade olarak alacağım ya da bir alt modelini (8 GB RAM 256 GB SSD 60Hz) kabul edip RAM ve SSD takacağım.
Şimdi asıl sorum, sırf Monster diye alt model mi kabul edeyim (onlar da kabul ederse tabii, sağ olsun alt model bile 11k şu an) yoksa bu piyasada Monster'in su iki modelinden biri alınır mı? (zamlanmadığı sürece)

Ne diyorsunuz dostlar? Bütçem maksimum 13.000, çünkü RTX 3050 bir laptopa 13'den fazla vermek asla istemiyorum.
Monster Abra A7 kullanıcısıyım aşırı fazla önermem ama ben dizüstü kullanıyorum masaüstü alırsan seni bilmem.

Elimde var mı bir sor, 2 aylık laptopum arızalandı ve para iadesi olacak büyük ihtimal, her şey zamlandigi için aynı seviyede cihaz için 3, belki de 4 bin TL fazladan cebimden çıkacak. Sonumuz hayrolsun.

Maalesef öyle oluyor. Yerine koymak için şu anda en az %30'a yakın fazla bir rakam ödemeniz gerekecek. Umarım para iadesi yerine ürün verirler. Ama bu fiyatlardan ötürü hiç sanmıyorum. Hayırlısı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı