Bu saatten sonra GTX 1650S alınır mı?

Alınır bence ama fiyat gerçekten çok pahalı şu an 2 ay sabredin 1000 liraya gezer tozarsınız.
Paramı hala biriktiriyorum, işimi kendi bilgisayarım üzerinden yaptığım için işime yatırım yapmak istiyorum aynı şekilde eğlenmekte. Bu yüzden tüm paramı sistemime harcayacağım. Teşekkür ederim cevabın için. 🥰

Biraz daha biriktirebilirseniz:https: //www.sahibinden.com/listing/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-asus-tuf-gtx-1650-super-908866359/detail

Alınır bence ama fiyat gerçekten çok pahalı şu an 2 ay sabredin 1000 liraya gezer tozarsınız.
Aslında katılıyorum yazın fiyatlar ucuzlarsa iyi olur. Siz şimdiden paranızı biriktirin
5bin liraya kadar param mevcut fakat merak ettiğim şey TUF serisinin ayrıcalığı nedir? Neden daha yüksek fiyatlı?
Asus olduğu için galiba

Dostlar 2.5 yıldır GT 1030'lu bir sistem kullanıyorum. Bundan önceki sistemimde berbattı, yani anlayacağınız her oyunu 720p Low hatta bazen daha düşük ayarlarda oynayan birisiyim ve artık bıktım. birkaç aydır çalışmaktayım ve elimde 4.5 bin lira gibi bir para mevcut. ekran kartı piyasası berbat ve ne yapacağım konusunda uzun süredir düşünüyorum fakat artık bana stokları beklemek mantıksız geliyor. Araba piyasasından farkı kalmadı ekran kartlarının. diyorum ki 2-2500 aralığında GTX 1650S bulursam alınır mı? öyle Ultra 1080p takıntısı bir insan değilim. Bana 1080p Low-medium hatta 1080p Low bile açsa yeterli olacaktır. Bulanık oyun oynamaktan gözlerim bozulacak artık, hiçbir oyun keyif vermiyor. Ne yapmalıyım?
okuduğunuz için çok teşekkür ederim.

Dostum ben 1660 Super'i 2400e almıştım. 2500 TL'ye 1650S şu piyasada bence alınır çünkü fiyatlandırma bu. Ha ben alır mıyım tabii ki almam. Gerekirse 1 yıl oyun oynamam yine de almam. Alacak olursan kimse de niye aldın ya demez. Kararı sen ver. Ben bekliyorum 1660 Ti, 1660S fiyatları illaki ucuzlayacak. Bu böyle gitmez çünkü. Karar senin.

Dostum ben 1660 Super'i 2400e almıştım. 2500 TL'ye 1650S şu piyasada bence alınır çünkü fiyatlandırma bu. Ha ben alır mıyım tabii ki almam. Gerekirse 1 yıl oyun oynamam yine de almam. Alacak olursan kimse de niye aldın ya demez. Kararı sen ver. Ben bekliyorum 1660 Ti, 1660S fiyatları illaki ucuzlayacak. Bu böyle gitmez çünkü. Karar senin.
Valla dediğim gibi 1650s ile 1660s arasında 40fps gibi bir fark var ama benim ultra takıntım yok bana 1080p akıcı oynatsın yeterli. Piyasanın düzeleceği süre baya var gibi duruyor o yüzden fırsat bulduğum anda çekeceğim 1650s kartı, teşekkür ederim cevabın için.

Yani uyguna bulursan alınır bende MSI GTX 1650 Super var 2.200 tl gibi bir fiyata almıştım şuan stoklarda sıfır yok zaten. Performans olarak uçuk olmasada 1080p high ultra arası iyi fpsler alabiliyorsun online içerik tüketen biriysen tatmin edecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı