Bu sene kim şampiyon olur?

Aboubakar sağlıklı kalır ve sakatlanmaz ise Beşiktaş'ın olacağını düşünüyorum. Bunun yanında Hulk ismi geçiyor. Kısa dönem için faydalı bi' hamle olur Hulk. Futbola döndürmeye çalıştıkları Ljajic de kendisini bulmaya başladı. Sezon başında ilk 5'e giremez gözüyle baktığım BJK'yi şu an şampiyonluğun favorisi olarak gösteriyorum.

FB'nin avantajı ise geniş kadrosu olması. Sezon başında kurdukları nitelik olarak zayıf, nicelik olarak yüksek kadroyu dengelemeyi başardılar. Samuel'den de sürpriz bir katkı bekliyorum açıkçası. En büyük dezavantajı ise Erol Bulut olduğunu düşünüyorum. Final haftalarında oluşan baskıyı kaldırabilir mi? Oyun olarak da yetersiz buluyorum FB'yi doğruyu söylemem gerekirse.

GS'nin ise en büyük avantajı Terim. Eldeki aşırı vasat kadroya ve transfer yap(a)mayan yönetime rağmen.

Sürpriz olarak TS diyebilirim. Abdullah Avcı'nın gelişiyle iyi bir yükseliş içerisindeler. Lakin yukarıda Erol Bulut'a değinirken söylediğim burada kendisi için de geçerli. Final haftalarındaki baskıyı, stresi kaldırabilir mi? Başakşehir'de kaldıramamıştı.

3 büyükler dışında bir takımın şampiyon olacağını düşünmüyorum. Öyle bir ihtimal imkansıza yakın. Her neyse bir Galatasaray'lı olarak fenerin kadrosu gerçekten iyi. Yani bence bu sene fenerin senesi. Bana göre fenerle Beşiktaş çekişir. 3. olarak da Galatasaray'ın rahat olacağını düşünmüyorum. Çünkü kusura bakmayın ama elimizdeki kadro vasat. Ligde şampiyon olmamız ya da olmamamız bizim ne kadar güçlü ya da zayıf olduğumuzu göstermiyor. Önemli olan Avrupa bir şey yapabilecek olmamız hala milattan önce kazandığımız Avrupa kupasını konuşuyoruz akıl alır gibi değil tamam kupayı kazanmamız gerçekten önemli de üstüne koymalıyız artık durduğumuz yerde saymamalıyız.
Ve bazı fenerlilerin hala 6-0'ı sayıklaması onların ne kadar aciz ve zavallı olduklarını gösteriyor üstüne alınan alınsın.
Artık Avrupa'da da Türk takımlarının taraftarları birbirlerini desteklemeli her daim düşmanlık bize bir şey kazandırmıyor ben mesela feneri Beşiktaş'ı Trabzon'u ve dier takımlarımızı Avrupa da destekledim bunu sizden de bekliyorum bir takımdan da direk fetö yakıştırması yapmak hoş bir şey değildir birkaç kişiden dolayı bütün camia ya Vatan haini demek kabul edilemez bir şeydir başkalarına savuranların önce kendinlerine de bakmalarını tavsiye ederim.

Fener. Hadi ben doldurayım burayı da :D
Hocam aynen.

Şampiyon Fenerbahçe !!!!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı