Bu sene kim şampiyon olur?

Kim olur? Görüşlerinizi bekliyorum. GS fb BJK.

Fb olmasını isterim fakat GS %90 şampiyon.

Hocam 2013'te UEFA şampiyonluğuna bile girebilirdik diye düşünürken şimdi İstanbul spor maçında gol atabilir miyiz diye düşünüyordum.
Hocam bir şeyler değişmeli ya Fenerbahçe de. Gerçekten güzel bir forvet bulmaları lazım. Samatta gibi oyuncular arayarak vakit kaybettik fazlasıyla.
Şöyle gerçekten geçn ya da orta yaşlı bir forvet ve bir orta sahamız olsa toparlarız gibi.

Başkanımız futboldan anlamıyor ki Td ne derse onu yapıyor Td'de kötü oyuncu öneriyor.

Fenerin şampiyon olması için tayyibin gitmesi lazım en son yanılmıyorsam Tayyip geldiğinde şampiyon olduğuna göre ben Galatasaray diyorum(!)

Hocam 2013'te UEFA şampiyonluğuna bile girebilirdik diye düşünürken şimdi İstanbul spor maçında gol atabilir miyiz diye düşünüyordum.
Hocam bir şeyler değişmeli ya Fenerbahçe de. Gerçekten güzel bir forvet bulmaları lazım. Samatta gibi oyuncular arayarak vakit kaybettik fazlasıyla.
Şöyle gerçekten geçn ya da orta yaşlı bir forvet ve bir orta sahamız olsa toparlarız gibi.
Bu arada kesinlikle Enner Goatcia'yı yeterli buluyorum. Arda Güler ile yeni yeni çalışmaya başladılar. Hoca Arda-Goatcia ikilisinde biraz geç kalsa da seneye damga vuracak gibi geliyor. Şahsen forvetimiz bu ligin üstünde(WC'de gördük. Süper oynadı.), Arda Güler'i tartışmak küfür etmek gibi olur. Fenerbahçe'nin en büyük hatası Aziz Yıldırım'ı gönderip her sene yeni kadro kurmak bence. Aziz hocam vizyonluydu en azından. Bu herif Fenerbahçe gibi bir klube Slim*ni gibi herifler getirdi. Aziz hocam Kjaer, Alex, Van Persie, Roberto Carlos, Nani, Anelka ile geziyordu...

Geri
Yukarı