Bu sene kim şampiyon olur?

Birisi42

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Mars
Lütfen herkes objektif şekilde cevap versin. Ben Fenerbahçeliyim ve Fenerbahçe'nin olacağını düşünüyorum. Sebebi ise Fenerbahçe'nin kadrosunun geniş olması. Diğer takımlarda bu kadar alternatif olmadığı için herhangi iyi oyuncu sakatlandığında hemen puan kayıpları oluyor. Fenerbahçe eğer ki devre arasında iyi takviyeler yaparsa şampiyonlukta en favori takım olacaktır. Siz de benim gibi sebebiyle yazın. Lütfen kimseyi kıracak sözler veya tartışma yapmayalım. 🙂

Lütfen herkes objektif şekilde cevap versin. Ben fenerbahçeliyim ve Fenerbahçe'nin olacağını düşünüyorum. Sebebi ise Fenerbahçe'nin kadrosunun geniş olması. Diğer takımlarda bu kadar alternatif olmadığı için herhangi iyi oyuncu sakatlandığında hemen puan kayıpları oluyor. Fenerbahçe eğer ki devre arasında iyi takviyeler yaparsa şampiyonlukta en favori takım olacaktır. Siz de benim gibi sebebiyle yazın. Lütfen kimseyi kıracak sözler veya tartışma yapmayalım. 🙂

Hocam, neden siz fenerliler her yıl bu sene şampiyon olacağız deyip, 7 yıldır neden olamadınız?

Fenerbahçe'nin kadrosu çok geniş bu sene şampiyon olmazlarsa sıkıntı büyük olur.Bence Beşiktaş veya Fener olacak bu sene ikisi de çok iyi top oynuyor ama şuan bence Beşiktaş daha formda onun haricinde Galatasaray iyi bir forvet alırsa şampiyonluk yarışına gireceğini düşünüyorum ama bence bu sene Beşiktaş şampiyon olacak.

Hocam, neden siz fenerliler her yıl bu sene şampiyon olacağız deyip, 7 yıldır neden olamadınız?

Hocam lütfen laf sokmaya çalışmayın adam bir şey sormuş onu cevaplayın ben Fenerbahçe'nin olacağını düşünüyorum kadro derinliği açısından ama en büyük rakibi Beşiktaş ve alanyaspor.

Fenerbahçe'nin kadrosu çok geniş bu sene şampiyon olmazlarsa sıkıntı büyük olur.Bence Beşiktaş veya Fener olacak bu sene ikisi de çok iyi top oynuyor ama şuan bence Beşiktaş daha formda onun haricinde Galatasaray iyi bir forvet alırsa şampiyonluk yarışına gireceğini düşünüyorum ama bence bu sene Beşiktaş şampiyon olacak.
Mesut Özil falan geldi Galatasaraylı olarak bende olmalarını bekliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı