Bu sene LGS nasıl olur?

Para derken neden bahsediyorsunuz? Kurs falan mı demek istediniz? Anlamadım.
Evet. Özel kurslara gidilmesinden bahsediyorum. Bu dönemde çoğu kişi eve ekmek zor götürdü ama bazıları çok rahattı ve istediklerini yapabiliyorlardı. Mesela babası çalışmayan test kitabı alamadı ama parayı basan 10 kaynak bile aldı. Uzatırdım ama mobildeyim.
Ülke sizin gibiler yüzünden gelişmiyor. Çalışan adam ne yapar ne eder hedefi için çalışır. Parayla alakası yok fazla çalışmak istemek yeter.
Ben bu sene için konuşuyorum.

Ben sınava girdiğimde iki oturum olmuştu. Sözel ve sayısal. Sayısal kısım sözel kısma paragraf soruları çözerek hazırlan kesinlikle çok şaşırtıcı sorular çıkıyor. Sayısal kısımda Matematik oldukça zorlayıcı hiç çözmediğimiz tarzda sorular vardı ama rahat 5-6 tane kolay soru oluyor matematik kısmında.

Bak arkadaşım tahminlerin hiç doğru değil. Aynı LGS vakti yaklaşınca ben toparlarım diyen sonra da bahanelerin içinde kaybolan LGS tayfa gibisin. Bir an önce ders çalışmaya başlaman gerekiyor. Ortaokulun dersleri o kadar basit ki. Liseye geçince bu dediğimin sen de farkına varacaksın. Neyse dostum sana ve bütün sınava girecek herkese başarılar.

LGS'de para işlemez hocam. Ben başka okullara girmek için müdürlerle çok muhatap oldum ama nafile. Sistem tamamen kendi yapıyor her şeyi. TEOG bence en güzel sistemdi.
Hocam bu sene için konuşuyorum.
Evet. Özel kurslara gidilmesinden bahsediyorum. Bu dönemde çoğu kişi eve ekmek zor götürdü ama bazıları çok rahattı ve istediklerini yapabiliyorlardı. Mesela babası çalışmayan test kitabı alamadı ama parayı basan 10 kaynak bile aldı. Uzatırdım ama mobildeyim.

LGS'de iyi yapmak için dershaneye gitmek zorunda değilsin. Ben ne dershaneye gidiyorum ne de özel ders alıyorum. Buna rağmen denemelerde çok iyi sonuçlar elde ediyorum. Bu bir bahane değil.

Daha evine zar zor ekmek götürenler var bir de üstüne çocuklarına kaynak mı alacaklar?
Bu senenin ne farkı varmış ki?
Altta olan uzun yazıyı okudunuz mu?

Ben 2 sene önce girdim ve LGS tarihinin en kolay sınavıydı. Bu sene belki salgından ötürü kolay yapabilirler.
Gerçekten 2019 LGS'si aşırı kolaydı 2020'de 2018'de bir o kadar zordu bence. Keşke 2019'da girme fırsatım olsaydı. Hocam sınav kolay olmaz. Öyle saçmalık olmaz siz derslerinize çalışın. Sakın sınav nasıl olacak diye videoları izlemeyin yok bu sene pandemi var şöyle kolay böyle kolay falan. Aman hocam sakın aksatmayın.
Kolay olacak ise bize neden olmadı? Tüm konulardan sorulacak ve her türlü zorluk seviyesinde sorular olucak.
Katılıyorum.

Gerçekten 2019 LGS'si aşırı kolaydı 2020'de 2018'de bir o kadar zordu bence. Keşke 2019'da girme fırsatım olsaydı. Hocam sınav kolay olmaz. Öyle saçmalık olmaz siz derslerinize çalışın. Sakın sınav nasıl olacak diye videoları izlemeyin yok bu sene pandemi var şöyle kolay böyle kolay falan. Aman hocam sakın aksatmayın.

Katılıyorum.

Hocam 2020 hepsinden daha kolaydı.

Yeni konular

Geri
Yukarı