Bu ülke ne zaman?

İktidara kim gelirse gelsin ne kanun çıkartacak ne de eğitim sistemini düzeltecek, sorun burada.
Önümüzdeki 10 yıl ümidim olmaz açıkcası. Ne iktidar ne de ana muhalefet bizi umursuyor.
Malum adamların sonuçları ortada zaten. Karşıt taraf ise daha bugün şu açıklamayı yaptı.

Koskoca ülkede ''Benim tek amacım vatanın çıkarıdır'' diyen bir adam yok mu gerçekten?

Mesele birinin çıkıp "benim derdim vatan" demesi değil.

Türk Halkının zaten kendisi Yolsuzluğu, Torpili vb. şeyleri istiyor.
Halk talep etmedikçe demokrasi gelmez. Halkın kafasını değiştirmek en az 30 yıl ister, o da şanslı iseniz. İnsanlar mantığa değil duygularıma en çok dokunanı Cumhurbaşkanı yapıyor. Futbol taraftarı gibi parti tutuyorlar. Bu yüzden Türklere demokrasinin yaradığını düşünmüyorum.

Bu yüzden hangi mesleği yapıyorsanız işinizi çok iyi yapın, kalifiye eleman olun, yurtdışına beyin göçü yapın. Ama beyin göçü yapın, iltica değil. İltica ile giderseniz buradaki ucuz tatil fırsatını kaçırırsınız.

Tanrı kraliçeyi korusun. 🇬🇧

Son düzenleme:
Malum adamların sonuçları ortada zaten. Karşıt taraf ise daha bugün şu açıklamayı yaptı.

Koskoca ülkede "benim tek amacım vatanın çıkarıdır" diyen bir adam yok mu gerçekten?

Hemen parti kuruyorum 30 kişi topluyorum tanıtım yazısı partinin vatanın çıkarları icin oy verin olacak bize oy verebilirsin kesinlikle tüm kasayı boşaltıp Arjantin'e kaçmıyacağım o yüzden iyi bir gelecek için oy ver.

Geri
Yukarı