Bu yılın şampiyonu kim olur?

Neden olamasın, Rıza Çalımbay geldikten sonra geçen sene 18 maçlık yenilmezlik serisi ile bitirdi ligi.
Dostum geçen sene 100'den fazla maç izledim ve aşağı yukarı 10 yıldır bu ligi izliyorum. Sivasspor şampiyonluğa oynayacak gibi olsun bir anda saçma sapan hakem hataları ile dibi boylar.
Fener olucak şimdiden rez alın.
Fenerbahçeliyim ve olmasını çok isterim ama bize haram galiba şampiyonluk.

Dostum geçen sene 100'den fazla maç izledim ve aşağı yukarı 10 yıldır bu ligi izliyorum. Sivasspor şampiyonluğa oynayacak gibi olsun bir anda saçma sapan hakem hataları ile dibi boylar.

Fenerbahçeliyim ve olmasını çok isterim ama bize haram galiba şampiyonluk.
Harama gel,2010-2011

Ben bir Galatasaray'lı olarak söylüyorum bence Fenerbahçe gene olamaz ama ilk beşe girer. Beşiktaş kesin ilk üçte. Galatasaray'dan bu sene hiç umutlu değilim birkaç tane transfer yaptık ama hala adam gibi bir sistem oturmadı diagne satılacak deniyordu en çok gol atan takımdaki en iyi forvet hala o inş satılmaz. GS bu sene ilk beşte olur ama şampiyon olacağımı şu anlık düşünmüyorum. Trabzonspor'a gelirsek adamların bu sene şampiyon olmalarını isterim iyi bir kadro kurdular güzel transferler var iyi bir yönetim var Trabzonspor bence ya şampiyon olur ya da ikinci sırada bitirir. Yılın sürpriz takımına gelirsek Adana demir spor harbi iyi transferler yaptılar belhanda balotelli yani ligin ilk beşi bu takımlar olabilir. Sıralama da tahminimce.

1. Trabzonspor.
2. Beşiktaş.
3. Fenerbahçe.
4.Galatasaray
5.Adana demir spor.

Fenerbahçe bile şampiyon olur trabzonspor olamaz.
Galatasaray genç ve koşan bir takım kurdu, eskisi gibi ölüleri izlemeyeceğiz.
Fenerbahçe sezona iyi başlayıp kötü bitiriyor her sene, bu sene de öyle olabilir.
Beşiktaş geçen sene yaptığı nokta transferlerin ekmeğini yedi, bu sezonki performanslarını göreceğiz.
Adana Demir Spor'dan da umudum var.
Bence Galatasaray şampiyon olur.

Geri
Yukarı