Bu zamanda bilgisayar toplanır mı?

ArthurDent

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, ben donanım konusuna çok hakim değilim fakat anladığım kadarıyla piyasada son zamanlarda Bitcoin madenciliği gibi sebeplerle bir fiyat artışı olmuş. Ben yakın zamanda bir bilgisayar almayı düşünüyorum (1 veya 2 ay içinde). Sizce uygun mu yoksa biraz daha beklemeli miyim? Yeni kartlar gelince onları almayı düşünmüyorum bu arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
i5 7400 ve GTX 1060 sistem toplama Bu sistemi düşünüyorum mesela ertelemeli miyim bir süre?
GTX 1060'ın normal fiyatında olmadığını biliyoruz, normal fiyatının üstüne çıkan bir bileşeni şahsen ben satın almam. Ekran kartını sonra alırım diyorsanız paşa gönlünüz bilir. Gerekli tavsiyeleri zaten o konuda alacaksınızdır.

Son 2-3 yıldır zaten piyasa dengesiz değil mi? Yanlış mı gözlemliyorum? 2-3 ay bekleyince düzelecek şeyler değil bence. 4 ay da beklesek yine benzer fiyatlar olacak. Belki de dolar olacak 4 TL. Belki de şimdiki fiyatları mumla arayacağız...

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı