Bu zamanda PS4 alınır mı?

Alınmaz tabii ki. Xbox Series S var o fiyata. 4000 TL civarına sıfır alırsın tertermiz Game Pass vesaire var içerisinde. Oyun fiyatları genel olarak pahalı zaten ona yapacak bişey yok ama onun dışında en F/P konsol alabileceğin.

Yaklaşık 2 yıl kullandığım cihazı sattım. CUH serisi eski ve fazla ısınıyordu. Isınması dışında bir sorun yaşatmadı kronik problemiydi o seri cihazların ancak oyunların fiyatları ve PS Plus kabak tadı vermeye başladı. PS4 Pro 1tb kullandım ve 4K tv ile çok keyifli oyunlar oynadım. 4K TV kullanıyorsanız pro olmanızı öneririm. Değilse PS4 tercih ediniz.

Hayatımda hiç konsol kullanmadım ve sadece oyun oynamak için alacağım bu PS4 benim işimi görür mü sadece bunu sormak istiyorum.

Hocam Xbox Series S'de Gamepass diye bir sistem var. Aylık 30 TL ye içerisinde 100 den fazla bir sürü farklı oyun mevcut. GTA 5'ten Forza Horizon 4'e bir çok seçenek mevcut.
Paranızı eski nesil bir konsola harcayıp oyunları 30 FPS oynamaktansa yeni nesil Ray Tracing destekli bir Xbox Series S sizin için çok daha iyi olur.

Hocam Xbox Series S'de Gamepass diye bir sistem var. Aylık 30 TL ye içerisinde 100 den fazla bir sürü farklı oyun mevcut. GTA 5'ten Forza Horizon 4'e bir çok seçenek mevcut.
Paranızı eski nesil bir konsola harcayıp oyunları 30 FPS oynamaktansa yeni nesil Ray Tracing destekli bir Xbox Series S sizin için çok daha iyi olur.
Pekala teşekkür ederim

Geri
Yukarı