Bu zamanda PS4 alınır mı?

Xbox 360'a mı? "Puhaha". Resmi emülasyon ile GameCube nesline kadar olan oyunları bile oynatıyor.
PS3 oyunu bul bakalım bugün bulabiliyor musun? PSN'den kaldırıldı. PS2 eş değeri konsol olan orijinal Xbox'ın oyunlarını Series X ve S'de oynayabiliyorsun ve PS5'ten çok daha ucuz.
Eski oyunları oynattığından bahsetmek istemiştim orada. Altta ne kadar geriye gidebildiğinden bahsettim, merak etme :)

Yukarıda yazdığı gibi sizce alınabilir mi yoksa hiç gerek yok mu?

2. el alın 4K TV varsa Pro yoksa Slim ya da fat kasa cuh 1216 yeterli 1 TB almaya dikkat edin.
Hocam PS için epey para lazım oyunlara ama Xbox Series S ve Game Pass bütçenizi rahat ettirir uzun süre.

Oyun konusunu dert etmeyin PS Store da sürekli indirim var ve sanki Game Pass'teki tüm oyunları oynayacaksınız sanki ve CDli 2. el oyunları al sat yaparak bedavaya oyun oynarsınız.

2. el alın 4K TV varsa Pro yoksa Slim ya da fat kasa cuh 1216 yeterli 1 TB almaya dikkat edin.

Oyun konusunu dert etmeyin PS Store da sürekli indirim var ve sanki Game Pass'teki tüm oyunları oynayacaksınız sanki ve CDli 2. el oyunları al sat yaparak bedavaya oyun oynarsınız.
Hocam ben de PS4 Pro almayı düşünüyorum. İkinci el PS4 Pro satın alırken nelere dikkat etmeliyiz?

Alınmaz tabii ki. Xbox Series S var o fiyata. 4000 TL civarına sıfır alırsın tertermiz Game Pass vesaire var içerisinde. Oyun fiyatları genel olarak pahalı zaten ona yapacak bişey yok ama onun dışında en F/P konsol alabileceğin.

PS5 digital der susarım.PSye de son çıkan haberlere göre gamepass tarzında bir şey çıkacakmış,series S gözümde düştü bayağı.

Hocam ben de PS4 Pro almayı düşünüyorum. İkinci el PS4 Pro satın alırken nelere dikkat etmeliyiz?

-Cuh serisine dikkat edin 7216b olursa iyi olur en azından 7116b olsun en eski cuh modelini yani 7016b almayon çünkü 4 yıllık cihazı almış olursunuz ve belki de 3. el cihaz almış olursunuz.
-İçinin açılıp açılmadığını kontrol edin içi açılmışsa cihazdan uzak durun.
-CD takıp çıkarın birkaç kere kontrol edin.
-HDMI kablosunu oynatın görüntü gidip geliyorsa yahu karıncalanıyorsa almayın.
-30 dakika ağır bir oyun oynayın GTA 5 mesela oyunda kasma takılma varsa ya da ısınma fan sesi varsa uzak durun.
-Kolların tüm tuşlarını ve PS4 Pro'nun üstündeki açma kapatma ve CD çıkarma tuşlarını kontrol edin.
-PS Store girip girmediğine bakıp cihaz ban yemiş olabilir.
-Garantisi varsa cihazın bir yerinde kırık çatlak olup olmadığına bakın kırık çatlak vs varsa garanti dışı kalır.
-Kutu fatura olursa iyi faturadaki isimle cihazı alacağınız kişinin aynı olmasına dikkat edin 3. el cihaz almayın.
Bunlar geldi aklıma kolay gelsin.

Diğer maddeleri hadi anlarım da bunu yapmaya kalksak adam evimi internet kafe mi bellidin der haklı olarak 😂

Bir şey olmaz alan kişi ortalama 3000-3500TL verecek o kadarınada baksın değil mi?
-Cuh serisine dikkat edin 7216b olursa iyi olur en azından 7116b olsun en eski cuh modelini yani 7016b almayon çünkü 4 yıllık cihazı almış olursunuz ve belki de 3. el cihaz almış olursunuz.
-İçinin açılıp açılmadığını kontrol edin içi açılmışsa cihazdan uzak durun.
-CD takıp çıkarın birkaç kere kontrol edin.
-HDMI kablosunu oynatın görüntü gidip geliyorsa yahu karıncalanıyorsa almayın.
-30 dakika ağır bir oyun oynayın GTA 5 mesela oyunda kasma takılma varsa ya da ısınma fan sesi varsa uzak durun.
-Kolların tüm tuşlarını ve PS4 Pro'nun üstündeki açma kapatma ve CD çıkarma tuşlarını kontrol edin.
-PS Store girip girmediğine bakıp cihaz ban yemiş olabilir.
-Garantisi varsa cihazın bir yerinde kırık çatlak olup olmadığına bakın kırık çatlak vs varsa garanti dışı kalır.
-Kutu fatura olursa iyi faturadaki isimle cihazı alacağınız kişinin aynı olmasına dikkat edin 3. el cihaz almayın.
Bunlar geldi aklıma kolay gelsin.

İçinin açılıp açılmadığını arkadaki bantlardan ve etiketlerden anlarsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı