Bu zamanda PS5 alınır mı?

Oyunlarına verecek paran varsa ve ekonomik olarak sıkıntılı bir konuma düşmeyeceksen neden olmasın.
Artık üyelik sistemi geliyor,bu argüman değerini yitirdi :D
PS4 satip PS5 almak bana saçma geliyor. Arada yüksek grafik farkları ve özellikler var hadi PS4'deki oyunlarında PS5 de oynanmasini da sayalım yine de mantıksız. Arada fahiş bir fiyat farkı var ve ben aradaki fiyat farkının bu ozelliklere deyeceğini düşünmüyorum.
120HZ modu var,SSD var.Halihazırda 3 tane PS5 oyunu geliyor,tanıtılan gamepass vari benzeri sistem de cabası.

Artık üyelik sistemi geliyor, bu argüman değerini yitirdi :D

120Hz modu var, SSD var. Halihazırda 3 tane PS5 oyunu geliyor, tanıtılan Game Pass vari benzeri sistem de cabası.

Üyelik sistemine yeni çıkacak oyunları dahil edeceklerini düşünmüyorum ederlerse harika olur ama dediğim gibi sanmıyorum.

Xbox Series X'in gücü PS 5 de var mı? Vde Xbox'taki oyunlar PS 5'te yok PC de tamam var eyvallah ama Forza Horizon 5 var mı PS 5 de.
FH5 oynamak istesem internet kafeye giderim daha iyi
PS4 satip PS5 almak bana saçma geliyor. Arada yüksek grafik farkları ve özellikler var hadi PS4'deki oyunlarında PS5 de oynanmasini da sayalım yine de mantıksız. Arada fahiş bir fiyat farkı var ve ben aradaki fiyat farkının bu ozelliklere deyeceğini düşünmüyorum.
yoksa Xbox series S‘i mi önereceksiniz

Yeni konular

Geri
Yukarı