Steam Bütün oyunlara zam gelecek algısı

Bizim ülkemizde sürekli zam gelecek buna alışın artık bütçeniz yetiyorsa oynamak istediğiniz oyunları alın. Gelecekte oynarım dediğiniz oyunları bile alın çünkü gerçek dışı bir fiyatlandırma göreceğiz ileriki dönemlerde :D

Merhaba, bu konuda bütün oyunlar 2 katına çıkacakmış gibi düşünen insanlar hakkında konuşmak istiyorum. Öncelikle, yeni çıkan ve büyük firmalar genel anlamda doları 20-25 civarlarından alıyor. Örneğin, RDR 2, CoD MW2 ve Diablo IV gibi. Bazı firmalar ise yerel fiyatlandırma yapıyor. Söylemek istediğim şey RDR 2 2400 TL olmayacak. Bütün oyunlar 2 kat zam yemeyecek. Steam dolar kuru ilk arttığı zamanda böyle diyordu herkes. Evet bayağı bir oyun zam yedi fakat her oyun zam yemedi veya 5 kat artmadı. Şimdide böyle diyorlar. Yine birçok oyun zam yiyebilir fakat her oyun 2-3kat zam yemeyecek. Yese bile indirim oranları arttırılacağını düşünüyorum. Ubisoft ve bir sürü firmanın oyunlarında bunu gördük. AC: Valhalla 700 TL'ye çıkarttılar. Ardından Steam'de indirimde 150 TL'ye düşürdüler. Bu konu hakkında konuşmak istemiştim. Teşekkürler. İyi akşamlar.
Evet gelmeye başlıyor. Çok komik bir konu.

Yeni konular

Geri
Yukarı