Steam Bütün oyunlara zam gelecek algısı

Pişman edecek bir oyun değil zaten. İyi yapmışsınız.

O durumda evet olabilir. Ama onun haricinde yok 2.400 TL olacak vs. gibi şeyler çok saçma geliyor.

Orhun kayaalp 18 ile 24 arasında bir sayıya yükseltileceğini söylemişti. Ne kadar doğru bilinmez ama ben artacağını düşünüyorum.
En azından 17 18 TL civarlarına gelecektir. En son 3'Ten 10 yapmışlardı yine 7 8 arttırırlar diye düşünüyorum. Tak diye en güncel haline çekmek isteselerdi önceden yaparlardı. O yüzden 16 17 civarlarında olacaktır bana kalırsa. Her türlü girecek malesef.

Ben kur artışının zart diye direk geleceğini sanmıyorum sonuçta eskidende dolar yüksekti ama kaç sene beklediler yükseltmediler yine aynı şekilde bir süre beklerler diye düşünüyorum gelecektir illaki ama çok hızlı olacağını sanmıyorum.

Merhaba, bu konuda bütün oyunlar 2 katına çıkacakmış gibi düşünen insanlar hakkında konuşmak istiyorum. Öncelikle, yeni çıkan ve büyük firmalar genel anlamda doları 20-25 civarlarından alıyor. Örneğin, RDR 2, CoD MW2 ve Diablo IV gibi. Bazı firmalar ise yerel fiyatlandırma yapıyor. Söylemek istediğim şey RDR 2 2400 TL olmayacak. Bütün oyunlar 2 kat zam yemeyecek. Steam dolar kuru ilk arttığı zamanda böyle diyordu herkes. Evet bayağı bir oyun zam yedi fakat her oyun zam yemedi veya 5 kat artmadı. Şimdide böyle diyorlar. Yine birçok oyun zam yiyebilir fakat her oyun 2-3kat zam yemeyecek. Yese bile indirim oranları arttırılacağını düşünüyorum. Ubisoft ve bir sürü firmanın oyunlarında bunu gördük. AC: Valhalla 700 TL'ye çıkarttılar. Ardından Steam'de indirimde 150 TL'ye düşürdüler. Bu konu hakkında konuşmak istemiştim. Teşekkürler. İyi akşamlar.
Kanka ne diyon valla? İndirimi her para birimine aynı yapıyolar sanki fiyatı arttırdıkları için %75 indirim yapmışlar gibi anlatmışsın.

Orhun kayaalp 18 ile 24 arasında bir sayıya yükseltileceğini söylemişti. Ne kadar doğru bilinmez ama ben artacağını düşünüyorum.

Kendisi de bunun sadece bir iddia olduğunu söylemişti diye biliyorum, ancak iddia diye geçiştirmeye gerek yok kurun 25 lira olduğu bir ülkede Steam'in kuru 10 da tutacağını sanmıyorum inşallah bunların hepsi bir iddiadır.

Sizce böyle bir durumda sistem toplanır mı? Fiyatlar zamlancak diye korkuyorum sistemi alırım oyunsuz kalırım diye.
Duruma göre sistem almak mantıklı mı? Bence sorulması gereken soru bu. Tercih şansı bende olsaydı OYUN OYNAMAK AMACINDAN ZİYADE elimde güçlü bir bilgisayar olsun diye düşünürdüm.

Geri
Yukarı