Steam Bütün oyunlara zam gelecek algısı

Şimdi değerli mümin kardeşim bu veriler Steam'de çalışan arkadaşlardan geliyor bunlar tabii ki de havadan gelmiyor öyle bir şey olabılırmi ya var mı böyle bir şey ya varsa söyle.

Mümin kardeşim matematiği sorsak buradaki herkesten iyi biliyorsundur belkide hesap makinesine bile girip bir çarpma işlemi yapamıyor musun 60dolarlık oyun nasıl 2500TL olsun.

2500 bilmemde sağlam zamlar yolda. Her şeyin uçaçağını artık tahmin ediyorsunuzdur diye düşünüyorum.
Fazla iyimser olmaya gerek yok.

Ben ne diyorum sabahtan beri.

Mümin kardeşim matematiği sorsak buradaki herkesten iyi biliyorsundur belki de hesap makinesine bile girip bir çarpma işlemi yapamıyor musun 60dolarlık oyun nasıl 2500TL olsun.

Hocam sende göreceksin o fiyatı sonra bu arkadaş haklıymış keşke dinleseydim diyeceksin.

Hocam sende göreceksin o fiyatı sonra bu arkadaş haklıymış keşke dinleseydim diyeceksin.
[/QUOTE]
Dinlemelik bir şey yok ben zaten alacağım bütün oyunları aldım isterse 10bin olsun bana hava hoş asıl sen düşün fiyatları görünce keşke iki saat yalan bir listeyi savunmasaydım diyeceksin.

Yani hocam 2399 olabilir o küsürat daha tam belli değil belli olunca konu açarım

Dinlemelik bir şey yok ben zaten alacağım bütün oyunları aldım isterse 10bin olsun bana hava hoş asıl sen düşün fiyatları görünce keşke iki saat yalan bir listeyi savunmasaydım diyeceksin.
[/QUOTE]
Bana görece hoş belki nerden biliyorsun ?????

Yeni konular

Geri
Yukarı