Bütün Oyunlarda Sabit 60 FPS Alınıyor

JOS3PH

Kilopat
Yer
Buca, İzmir
Ne yaparsam yapayım. Tüm konu dahil sitelere, videolara her şeye bakmama rağmen hiç bir oyunda 60 FPS'nin üzerine çıkmıyor var olabilecek tüm ayarları yaptım gözümden kaçan da yanlış yaptığım da olabilir fakat çözümünü bulamadım.
Neyden kaynaklanıyor olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem özelliklerinizi belirtin.
AMD ya da Nvidia kontrol panel ayarlarını varsayılan değerlere getirin.

Windows 10 kullanıyorsan. Oyun DVR ayarını kapatın.
Başlat>Ayarlar>Oyun>Oyun DVR sekmesini açın.
Ben oyun oynarken arka planda kaydet seçeneğini kapalı olarak değiştirin.
Screenshot_1.png

Laptop monitörünüz Gsync destekli ise ve monitor tazeleme hızı 60Hz ise bu sebepten olabilir. Masa üstüne sağ tıklayıp Nvidia Control Panel e girip kontrol edebilirsiniz
Capture.PNG
Capture2.PNG

Laptop monitörünüz Gsync destekli ise ve monitor tazeleme hızı 60Hz ise bu sebepten olabilir. Masa üstüne sağ tıklayıp Nvidia Control Panel e girip kontrol edebilirsinizEki Görüntüle 290619Eki Görüntüle 290620

Daha önce cs go, lol gibi oyunlar da 60 fps üstü rahat alıyordum şimdi ise sabit durduk yere böyle birşey oldu uzun zamandır da böyle düzeltemedim o yüzden
Yardımcı olabilecek biri var mı ?
Daha önce cs go, lol gibi oyunlar da 60 fps üstü rahat alıyordum şimdi ise sabit durduk yere böyle birşey oldu uzun zamandır da böyle düzeltemedim o yüzden

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    50,2 KB · Görüntüleme: 1.958
  • Adsızz.jpg
    Adsızz.jpg
    55,7 KB · Görüntüleme: 2.174
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı