Büyü gerçek mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dininizde* yasaklanmıştır.
Arkadaşın mesajını, gözlüğünü takarak oku madem:

1640698433103.png

Büyü gerçekse bilimsel kanıtı nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim islamdan kopmamamı sağlayan olgu bu. Biraz araştırıp gerçekten bu konuda bilgili ve tecrübeli kişiler ile karşı karşıya gelip konuşabilirsiniz. Bakın cin veya diğer şeylerden bahsetmiyorum.

Hocam, arkadaş müslüman olduğunu ve islama yönelik cevap beklediğini dile getirmiş. İslama ve müslümanlara karşı nefretinizi dökmenize gerek yok.

Yöneticisiniz diye atıp tutmaya da gerek yok. Yetkinizi hiç etik kullanmıyorsunuz. Sonuçta cezaları veren sizsiniz ceza almıyorsunuz diye beyhude davranışlar sergilemeyin!

İslama ve müslümanlara karşı nefretinizi dökmenize gerek yok.
Nefret falan dökmemişim. Sallamasanız keşke şöyle şeyler yazarken.

Yöneticisiniz diye atıp tutmaya da gerek yok. Yetkinizi hiç etik kullanmıyorsunuz. Sonuçta cezaları veren sizsiniz ceza almıyorsunuz diye beyhude davranışlar sergilemeyin!
Bir itirazınız varsa raporlayın. Ben tek başıma forumu yönetmiyorum. Hatam varsa başkaları bunu fark eder ve kaldırır. Kimseye de gereksiz, boş yere ceza vermedim. Yazan benim diye cezayı veren de ben olmak zorunda değilim. Başka moderatörler de var.

Hocam, arkadaş müslüman olduğunu ve islama yönelik cevap beklediğini dile getirmiş.
Başlık genel, belki İslam'ı sorguluyor?

Son düzenleme:
Nefret falan dökmemişim. Sallamasanız keşke şöyle şeyler yazarken.

Bir itirazınız varsa raporlayın. Ben tke bşaıma forumu yönetmiyorum. Hatam varsa başkaları bunu fark eder ve kaldırır. Kimseye de gereksiz, boş yere ceza vermedim. Yazan benim diye cezayı veren de ben olmak zorunda değilim. Başka moderatörler de var.

Başlık genel, belki İslam'ı sorguluyor?
Öyledir üstat. Kimi, kime şikayet edeceğiz öyle değil mi? :)

Konu sahibi İslam çerçevesinde bir soru yöneltmiş. Bizler de o yüzden "Dinimize" göre cevap veriyoruz. "İslam gerçek mi?" diye hiç bir içerik göremedim. İslamda büyünün yerini soruyor. 🙌🏼

Saygılar. ☝🏼🌹

Son düzenleme:
Konu sahibi İslam çerçevesinde bir soru yöneltmiş. Bizler de o yüzden "Dinimize" göre cevap veriyoruz. "İslam gerçek mi?" diye hiç bir içerik göremedim. İslamda büyünün yerini soruyor. 🙌🏼

Saygılar. ☝🏼🌹
Yanlış anlaşılmaya müsait bence. Konu sahibi verilen cevaplar arasından seçsin o halde yapacak bir şey yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı