Büyük filistin mitinginde "Mehmetçik Gazze'ye" sloganları atılıyor

Doğru, kendi dini yani İslam dini olanların yönetimini isteyenler suçlu ama din düşmanı Fransa'nın çıkarttığı laikliği sevenler çok masum.
Du du dur, sen laikliğe, özgürce yaşamanı sağlayan bir kanuna, Fransız malı mı dedin. Senden bir şey olmaz kanka, ne senden olur. Ne de bu ülkeden.

Seçim öncesi mesajlarında erdoğancı olduğunu anlamıştım da, yani laikliğe fransız malı demen. Senin gibi birisi için bile fazla.

Du du dur, sen laikliğe, özgürce yaşamanı sağlayan bir kanuna, Fransız malı mı dedin. Senden bir şey olmaz kanka, ne senden olur. Ne de bu ülkeden.

Ya yaş ya da cehalettir diyordum ama ilki çıktı.

Sence NATO'da kalmak istiyor muyuz? NATO'nun bize yararı yok. Müttefikimiz olanlar PKK, ypg gibi örgütlere her türlü destek sağlıyor bize karşı kullansınlar diye. Yakında NATO'dan ayrılacağımızı düşünüyorum, ayrıca Rusya ile yakınlaşmaya başladık gibi geliyor bana filistin meselesinden dolayı. Orta doğu'da onların asıl güçleri PKK'dır.

NATO'nun bize çok fazla yararı var biz NATO da olmasaydık çoktan kurtlar sofrasına düşmüştük.

Kimlerle kurulduğuna göre değişir. Araplaşmış şeriat isteyenler ve ruslasmış türkler ile kurulursa tabii ki zarar verir.
Sovyetler birliği der susarım. Turan hayaldir, hayal olarak kalması içinde elimizden geleni yapacağız.

Sovyet'ler birliği der susarım. Turan hayaldir, hayal olarak kalması içinde elimizden geleni yapacağız.

Sovyet'ler birliği farklı milletlerden insanlarda barındır mıyor muydu? Ayrıca ideolojisi yüzünden dağıldı Sovyet'ler. Bende Metehan der susarım.😀

Ya yaş ya da cehalettir diyordum ama ilki çıktı.

Bende 17 yaşındayım ama bu arkadaş kadar bilip bilmeden haddimi aşarak bir yorum yapmıyorum hocam bu bayağı cehalet.

Sovyet'ler birliği farklı milletlerden insanlarda barındır mıyor muydu? Ayrıca ideolojisi yüzünden dağıldı Sovyet'ler. Bende metehan der susarım.😀
Sovyetler birliği gibi otoriter bir yapı bile çöktüyse, "demokrasi" ile yönetilecek olan büyük turan devleti de çökecektir.

Sovyetlerin dağılmasının sebebi ekonomi, bütün Türk devletleri birleşse sanırsam 1,50 trilyon dolarlık bir gayri safi yurt içi hasıla oluyordu. Bu da 150 milyonu aşkın nüfus için gayet yetersiz. Ayrıca ekmeği bazı yerlerde 9'a alıyorsun türko, turan senin neyine?

Karşıda İsrail, ABD, Avrupa, İngiltere, Japonya, Avustralya... var. Diğer tarafta olanı Gazze gibi pert ederler, 150 yıl geriye gider.

Yeni konular

Geri
Yukarı