Bugün açılan din konuları

KS
N

nevtugardic

Centipat
Makaleler
3
Yer
Forumu bıraktı
Bu tarz insanlar felsefe konularının altında da oluyor hocam.

Doğru söylüyorsunuz hocam. Dediğim gibi bu konuda kaosa gerek yok. Yoksa merak ettiğim için açtığım konuyu raporlamak zorunda kalacağım.

bitwise

Hectopat
Sosyal Tayfı
Her gun esit miktarda din konusu mu acilmasi gerekiyor? Bazen hic acilmayacak, bazen 2-3 tane birden acilacak. Standart sapma ve medyan meselesi.

Zaten boyle konulari sokaktaki insanla tartisamazsin. Forum koselerinde tartisabiliyorsun yalnizca, birakin insanlar fikirlerini ozgurce yazsin, tartissin. Bir sonuca baglanmasina da gerek yok.

Kemal Güneşli

Kilopat
Makaleler
3
Yer
CA
Bu tarz insanlar felsefe konularının altında da oluyor hocam.
Bu tarz insanlar sanırım bana dokunuyor o yüzden cevap vereyim, ben ilk önce felsefi şekilde düşünürken yukarıdaki faşist diyen arkadaş ve onun benzerleri gelip konuyu dinsel konuya çevirip laf atmaya başladılar bize, bize de laf gelince karşılık vermek en doğal hakkımız.

KS
N

nevtugardic

Centipat
Makaleler
3
Yer
Forumu bıraktı
@bitwise dediğim gibi garip geldi çünkü ilk defa bu kadar çok sayıda felsefe konusu görüyorum ondan.

shidoniki san

Hectopat
Her gun esit miktarda din konusu mu acilmasi gerekiyor? Bazen hic acilmayacak, bazen 2-3 tane birden acilacak. Standart sapma ve medyan meselesi.

Zaten boyle konulari sokaktaki insanla tartisamazsin. Forum koselerinde tartisabiliyorsun yalnizca, birakin insanlar fikirlerini ozgurce yazsin, tartissin. Bir sonuca baglanmasina da gerek yok.
Ben sokakta Ateistim desem sabaha pestilim çıkar yerde, sen düşün ne kadar laik bir ülke ve milletiz biz.

Ruter

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Kai'sa'nın Kucağı
Bu tarz insanlar sanırım bana dokunuyor o yüzden cevap vereyim, ben ilk önce felsefi şekilde düşünürken yukarıdaki faşist diyen arkadaş ve onun benzerleri gelip konuyu dinsel konuya çevirip laf atmaya başladılar bize, bize de laf gelince karşılık vermek en doğal hakkımız.
Hocam argümana cevap vererek sizi etiketledim, konunun gidişatından pek haberim yok. Bu tarz insanlar lafım her konuyu İslamiyet'e bağlayan tipler. Doğru düzgün tartışamıyoruz bile tanrının varlığını, iyi veya kötü olup olmadığını.

TheGoodCowboy

Hectopat
Yer
Vahşi Batı
Bunu yapacaksan Ramazan ayında Erzurum'da yapacaksın. Adeta bir adrenalin şöleni.
maxresdefault.jpg

Kemal Güneşli

Kilopat
Makaleler
3
Yer
CA
Hocam argümana cevap vererek sizi etiketledim, konunun gidişatından pek haberim yok. Bu tarz insanlar lafım her konuyu İslamiyet'e bağlayan tipler. Doğru düzgün tartışamıyoruz bile tanrının varlığını, iyi veya kötü olup olmadığını.
Anladım hocam, ben konuya ilk girdiğimde felsefik şekilde düşünüyordum ve ona göre cevap veriyordum da işte sizin dediğiniz tipler konuyu basınca insan dayanamıyor, saygılar. :)

Yeni konular

Yukarı