Bugün açılan din konuları

nevtugardic

Centipat
Makaleler
3
Yer
Forumu bıraktı
Bugün neden birçok din özellikle islamiyet ile alakalı konular sürekli açılıyor? İnsanlar bu konuların içinde kavga bile ediyorlar.

Airlemur89765

Centipat
Makaleler
1
Yer
Jaku
Bugün neden birçok din özellikle islamiyet ile alakalı konular sürekli açılıyor? İnsanlar bu konuların içinde kavga bile ediyorlar.

Evet hocam ben de çok rahatsız oldum, sürekli bir kavga var.

KS
N

nevtugardic

Centipat
Makaleler
3
Yer
Forumu bıraktı
Rahatsız oluyorsanız o konulara girmeyin.

Hayır hocam rahatsız olduğumdan dolayı değil. İnsanların bu konuların içinde tartışmaları. İlk defa görüyorum böyle konuları bir gün içinde bu kadar çok.

KS
N

nevtugardic

Centipat
Makaleler
3
Yer
Forumu bıraktı
Kavga değil, tartışmadır o senin dediğin şey.
Kavga ediyoruz gibi gözüküyor, doğrudur.

Diyecek bir söz yok hocam da şimdi bu konu niye açıldı ki?

Hayır hocam tartışma bir yere kadar içinde kavgaya uzatan insanları bile gördüm. Konuyu kötü niyetle açmadım.

scroll rollsc

Decipat
Makaleler
1
Yer
Santa Clara
Din ile alakalı konu açılmadı aslında. Açılanlar bilim doğrultusunda yorum yapılması gereken konulardı; lakin insanımız din konusunda biraz daha muhafazakar bir tutum sergilediğinden olaylar biraz tatsızlaştı, istemsizce ekseninden sapmalar yaşandı. Anlayabiliyorum.

k1rdinse

Decapat
Bugün forumda Müslümanlık karşıtı bir faşistlik hakim resmen. İnanan insanları caydırmaya çalışıyorlar hangi konuya girdiysem kanıtla da kanıtla diyor. Sen inanmıyorsan inanma kardeşim. Zorla mı inandırıcaz sana.

Yukarı