Peş peşe açılan sevgi konuları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ülküsüz

Hectopat
Daha fazla  
İnsanların sevgili işine gereğinden fazla önem verdiğini düşünüyorum; teklif edersin, cevap alırsın ve biter. Üzerine uzun uzun düşünülecek meseleler olduğunu sanmıyorum, sevmiyorsan veya sevildiğini düşünmüyorsan ayrılırsın. Seni sevmeyen veya sana değer vermeyen biri için üzülmenin de mantıksız olduğunu düşünüyorum.

İnsanların sevgili işine gereğinden fazla önem verdiğini düşünüyorum; teklif edersin, cevap alırsın ve biter. Üzerine uzun uzun düşünülecek meseleler olduğunu sanmıyorum, sevmiyorsan veya sevildiğini düşünmüyorsan ayrılırsın. Seni sevmeyen veya sana değer vermeyen biri için üzülmenin de mantıksız olduğunu düşünüyorum.

Aşkı tatmamışsınız galiba. Unutmak kolay değil.

Ben teklif bile etmem aşırı mantıksız gereksiz saçma bir şey bence. Sadece çevrenizden "artık büyüdünüz" söylentileri gelince insanların sevgili yapası geliyor.

Son zamanlarda evet çok arttı bu konular, forumdaki üyeler pandemi ve okul süreci kapali olduğundan bayağı yoklukta kalmış, sonucunuda bu konulardan görebiliyoruz.
Ben sanaldan bir kere sevgili yaptim keşke yapmasaydım kiz hâla bana yazıp beni suçlamaya çalışıyor töbe ettim daha sevgili yapmıyorum.
Sapık gibi yazması hala sinir ediyor, tehdit edeceğim artık.

Seni sevmeyen veya sana değer vermeyen biri için üzülmenin de mantıksız olduğunu düşünüyorum.

Mantıksız zaten. Sadece o anki ruh haliyle unutmak o kadar kolay olmuyor. Hele bir de ergenliğinin ilerleyen dönemlerindeyse. Kolay değil yani.

Sevgili yapacağınız varsa da asla okuldan yapmayın :) İleride teşekkür edersiniz.

Okullar açıldığı gibi herkes bir anda sevgili bulmaya çalışıyor galiba.
Bir de şu da var bazı arkadaşlar sevdiğinin sevdiği için değil hava atmak için "seviyor" sanırsam.
Şu arkadaşlarda var "sevgilisini" çorap gibi değiştirenlerle "sevgili" olanlarda var herhalde onların kendisine saygısı yok.
Okulda sevgili falan yapamazlar vazgeçsinler "sevgili" işinden artık.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı