Bugün Sınıfta Yaşadığım Garip Olay

9. sınıfa yeni başladım. Bir tane çocuk kendini arkadan benim üstüme atarak olum napıyosun önüne baksana dedi. Sonra çocuğun seviyesiz arkadaşları da mal mal güldü. Bende dedim ki sen bana arkadan çarpıp bana önüne mi bak diyosun. Al şu seviyesiz arkadaşlarını da yürü git dedim ama çocuğun arkadaşları gerçekten seviyesiz. Saçma sapan espiriler yapıyor sınıfta. (sadece kendisi ve diğer arkadaşları gülüyor) sonra çocuk bu iş daha burada bitmedi dedi fhjskdfghjks kesin bitmemiştir 😂 bende alışkınım bu tür olaylara. Sonra bir çocuk daha senin cinsiyetin ne dedi. Bende erkek dedim sonra gay misin dedi bende sanane dedim seni ilgilendirmez dedim. Ne gördüyse artık.
"Komik ve bunu söylerek kendilerini havalı" zannediyorlar, Allah yardımcıları olsun.

Ergenlik kötü bir şey değil ama birine sırf onu aşağılamak için ergen demek çok kaba ve sinir bozucu bir cümledir bu yüzden @Asdasgudas çok kızgınım size.
Ergen olmayacak yaşta düsturunu nerede ne yapacağını bilmeyen insana aşağılamak için ergen derim. Kızgın olmanız da umurumda değil. Şu ülkede 20 altında insanların %80'i oturup kalkmasını edebi bilmiyor. Böyle deyince insanlar bizi yanlış anlıyor da 15-16 yaşındaki bir Avrupalının edebiyle bizim Türk gencinin edebi aynı değil. Şartlar aynı olsa da bizimkiler suyunu çıkarıyor.

Yani o kadar okudum konuya önem verdim sonda illaki bir şey olur dedim ve bundan sonuç çıkarırsak: 2 dakikamı geri ver.

Ergen olmayacak yaşta düsturunu nerede ne yapacağını bilmeyen insana aşağılamak için ergen derim. Kızgın olmanız da umurumda değil. Şu ülkede 20 altında insanların %80'i oturup kalkmasını edebi bilmiyor. Böyle deyince insanlar bizi yanlış anlıyor da 15-16 yaşındaki bir avrupalının edebiyle bizim Türk gencinin edebi aynı değil. Şartlar aynı olsa da bizimkiler suyunu çıkarıyor.

Hey bir dakika benim size ne zaman kötü kalp kıran bir lafımı duydunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı