Bulmacayı çözene 100 TL Steam cüzdan kodu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Daha ne yazdığımı anlamadan boş boş konuşuyorsun IQ'un 65 falan herhalde mizah seviyesi benden zayıf olan birini ilk defa görüyorum demişsin ben de sana beni tanımıyorsun tanısan böyle konuşmazsın demişim fakat sen mahalledeki kekolar gibi sen kimsin vesaire kullanıyorsun. Öne çıkmakla alakalı bir sorunum yok fakat sen gidin kendiniz yatırın vesaire diyerek öne çıkmaya çalıştığını belli etmişsin ki zaten öne çıksan ne olacak ben onu anlamadım neyse bu benim sana yazdığım son yazı olacak aklını başına topla öyle gel.
1- `` kendiniz yatırın vesaire diyerek`` kim kimi yatırıyor? Kim kimi düşürüyor?
2-``mahalledeki kekolar`` sana adını sorduğumu hatırlamıyorum.
3-``son yazı olacak`` zaman harcanacak biri olsaydın ben sana harcardım burdan ağlayarak giderdin zaten.
4-``aklını başına topla öyle gel.`` Senle konuştuğum için bırakıp geliyorum kusura bakma.

Herkese düzenleme erişimi verdim.

Keşke bir süre belirtseydiniz, gerçekten merak ettim cevabı.

1- " kendiniz yatırın vesaire diyerek" kim kimi yatırıyor? Kim kimi düşürüyor?
2-"mahalledeki kekolar" sana adını sorduğumu hatırlamıyorum.
3-"son yazı olacak" zaman harcanacak biri olsaydın ben sana harcardım buradan ağlayarak giderdin zaten.
4-"aklını başına topla öyle gel." senle konuştuğum için bırakıp geliyorum kusura bakma.

Eveet dostum internetten bulduğun sözler iyiymiş ama bundan sonra özgün olmayı dene çünkü ben öyle yaptım bu arada beynini bıraktığın çok belli yazdığın yazılardan "zaman harcanacak birisi olsaydın ben sana harcardım buradan ağlayarak giderdin zaten" yazmışsın fakat bunu yazarken bile zaman harcadığını bilmiyorsun acınası bir haldesin.

@Graiden bu hayır mı demek oluyor?
Hocam benim hakkım bittiği için uğraşmıyorum.
Ama çözülmedi sanırım.
Eveet dostum internetten bulduğun sözler iyiymiş ama bundan sonra özgün olmayı dene çünkü ben öyle yaptım bu arada beynini bıraktığın çok belli yazdığın yazılardan "zaman harcanacak birisi olsaydın ben sana harcardım buradan ağlayarak giderdin zaten" yazmışsın fakat bunu yazarken bile zaman harcadığını bilmiyorsun acınası bir haldesin.
Kavga etmeyin sanırım ceza yiyince sevineceksiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı