Bulunduğum adrese nasıl altyapı getirtebilirim?

smod

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600X, RX 5500 XT 8 GB, 8 GB Ram, Asus B450M K-II
Lanet yerde 15 yılı aşkın yaşıyorum ve bir kere bile internetinin güzel olduğunu görmedim. CS:GO'da diğer oyunlarda 100 ping ve üzeri oynamaktan sıkıldım artık. Bunun yanı sıra 16 Mbps internete 240 TL ödüyorum böyle bir enayilik olabilir mi? Sitede oturuyorum soruyorum altyapı yok diyorlar eee? Buraya altyapı yapmaları için benim ne yapmam gerekiyor? Birisi bana aşama aşama bir şey yazsın onu takip edeyim altyapı yapılsın 6 ayda 1 yılda 10 yılda ne kadar sürede yapılacaksa yapılsın artık. Adres denizli/sarayköy, bala mah. Villakent sitesi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Altyapı sahibi firmalara altyapı talebinizi iletmeniz gerekiyor hocam. Açıkçası Superonline için nereden başvuru yapılıyor bilmiyorum ama Türk Telekom altyapısı için müdürlükteki planlama birimine dilekçe teslim etmelisiniz. Biz VDSL bulunan binamız için fiber altyapı talebimizi belirten bir dilekçe vermiştik, 2.5 ayda bütün işlemler hallolmuştu. Siz de Türk Telekom'a dilekçe vererek işe başlayabilirsiniz.
Süreci anlattığım konuda daha fazlasını bulabilirsiniz: TT altyapısında VDSL'den fibere geçiş sürecim

Yeni konular

Geri
Yukarı