Buluştuğum kızın attığım mesaja görüldü atıp cevap vermemesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sen erkeksin az ağır başlı ol, kızın peşinde dolanma bu kadar. Sen ona ilgiyi kesince sana zaten paşa paşa yazacaktır. Belki 1 sene sonra belki 1 hafta sonra. Bu taktiği hep uygulamışımdır hep de işe yaramıştır. Aslında taktik dememek gerek davranışların zaten böyle olmalı. Ağır başlı ol, zaten sevgilin varsa ve birbirinizi seviyorsanız ister istemez yanında küçük çocuk gibi oluyorsun. Ama ağır başlı olacağın yerleri de bil.

Üstat bu sıralar gördüğüm her kız konusu genelde senin açtığın konular oluyor, bu kadar önem veriyorsan sevdiğini söyle kıza. Kız seni kullanıyor, kaçan kovalanır ama o seni kullanıyor bildiğin. Bu kadar rahatsızsan da rahatsız olduğunu bildir kıza çünkü ileride seni hiç tınlamamaya başlayacak.

Okul grubundan tanımadığım bir kıza perşembe günü PDF çıkarmaya gidelim mi diye sormuştum o da tamam dedi ve gittik bayağı eğlendik, samimi olduk. Cuma günü okulda hiç pas vermedi. Akşam aradım buluşalım mı diye o da uykuluymuş galiba. Sesi gerçekten öyleydi. Bilmem ki ya deyip sonra yok ya dedi. Ben de tamam o zaman haberleşiriz dedim o da tamam dedi ve kapattık. Bugün sabah geçen buluştuğumuzda benim sular kesilmişti ona gitmiştik ve yaptıramamıştık, bugün vezneyi çekip Wp'den fotoğraf attım bedel ödendi diye. Yarım saat sonra görüldü atıp cevap vermedi. 20 dk oluyor görüldü atması. Neden böyle yapıyor? Buluştuğumuzda çok iyi vakit geçirmiştik ve samimi olmuştuk. Daha da hiç yazmayıp aramayım ve okulda kendi gelip konuşmadıkça ben selam falan vermeyim değil mi?

Hocam boş verin, kafayı yormanız gereken daha bir sürü şey var. Okul açıldıktan sonra böyle konular artmaya başladı, bıktık yav.

Gine peşinden dolandirma vakasi. Salin o kizi kendini bir şey zannedecek bir yerleri kalkacak.

Klasik nazlı kız. Kullanıyor gibi seni. Yüz vermeyin şunlara. Kendilerini bir şey sanıyorlar sonra.

Peşinden çok koşmadım aslında. Perşembe yeni tanışıp buluştum, cuma okulda merhaba dedim sadece ve akşam aradım gelir misin diye. Bugün de fotoğraf attım sadece. Napıyosun buluşalım mı diye aramadım bugün. Bu yaptıklarım da sorun yok sanırım değil mi? Bundan sonra daha da yazıp ararsam koşuyormuş gibi olurum değil mi?

Gine peşinden dolandirma vakasi. Salin o kizi kendini bir şey zannedecek bir yerleri kalkacak.

O zaman daha da yazıp aramıyorum. Kendisi yazıp ararsa o zaman konuşayım değil mi?

Daha fazla peşinde koşma yoksa "tek ilah kimdir dediklerinde benim ismimi söyleceksiniz LAN!" gibi söylemlerde bulunabilir.

Peki ben hiç yazmazsam kendisi eğer benden hoşlanıyorsa sonra arar veya mesaj atar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Peşinden çok koşmadım aslında. Perşembe yeni tanışıp buluştum, cuma okulda merhaba dedim sadece ve akşam aradım gelir misin diye. Bugün de fotoğraf attım sadece. Napıyosun buluşalım mı diye aramadım bugün. Bu yaptıklarım da sorun yok sanırım değil mi? Bundan sonra daha da yazıp ararsam koşuyormuş gibi olurum değil mi?

O zaman daha da yazıp aramıyorum. Kendisi yazıp ararsa o zaman konuşayım değil mi?

Peki ben hiç yazmazsam kendisi eğer benden hoşlanıyorsa sonra arar veya mesaj atar mı?

2 günden hoşlantı mı oluyormuş?

Sen erkeksin az ağır başlı ol, kızın peşinde dolanma bu kadar. Sen ona ilgiyi kesince sana zaten paşa paşa yazacaktır. Belki 1 sene sonra belki 1 hafta sonra. Bu taktiği hep uygulamışımdır hep de işe yaramıştır. Aslında taktik dememek gerek davranışların zaten böyle olmalı. Ağır başlı ol, zaten sevgilin varsa ve birbirinizi seviyorsanız ister istemez yanında küçük çocuk gibi oluyorsun. Ama ağır başlı olacağın yerleri de bil.

Konuda yazdıklarımda yaptığım bir hata yok değil mi? Şimdilik yaptıklarım iyi gibi. Bundan sonra daha da arayıp mesaj atarsam zorlama olur gibi ama şimdiye kadar yaptıklarım normaldi sanırım. Perşembe yeni tanışıp buluştum zaten. Cuma okulda sadece selam verdim. Akşam da arayıp gelir misin dedim ama yatıyordu. Bugün de fotoğraf attım sadece işte.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı