Buluştuğum kızın attığım mesaja görüldü atıp cevap vermemesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dostum böyle ufak meseleleri dert etme. Biz insanlar konuşarak, derdimizi anlatarak sıkıntılarımızı çözeriz. Kıza söyle neden cevap vermiyorsun? Bir problem mi var ?
Çok hoşlanıyorsa mantıklı da, aşkından deliye dönmediyse gerek yok bence.
Salsın kızı yani.

Okul grubundan tanımadığım bir kıza perşembe günü PDF çıkarmaya gidelim mi diye sormuştum o da tamam dedi ve gittik bayağı eğlendik, samimi olduk. Cuma günü okulda hiç pas vermedi. Akşam aradım buluşalım mı diye o da uykuluymuş galiba. Sesi gerçekten öyleydi. Bilmem ki ya deyip sonra yok ya dedi. Ben de tamam o zaman haberleşiriz dedim o da tamam dedi ve kapattık. Bugün sabah geçen buluştuğumuzda benim sular kesilmişti ona gitmiştik ve yaptıramamıştık, bugün vezneyi çekip Wp'den fotoğraf attım bedel ödendi diye. Yarım saat sonra görüldü atıp cevap vermedi. 20 dk oluyor görüldü atması. Neden böyle yapıyor? Buluştuğumuzda çok iyi vakit geçirmiştik ve samimi olmuştuk. Daha da hiç yazmayıp aramayım ve okulda kendi gelip konuşmadıkça ben selam falan vermeyim değil mi?
ergen tripleri kanka sal gitsin bi halt olmaz ondan

Eğer liseliyse böyle olması normal kendimden biliyorum.
Cinsine tükürdüğüm cinsine çeker diyosun ha ? 😕 Bu kadınların beyinleri cerrahi operasyonla açılmalı, içinde ne var bakılmalı, incelenmeli. Bilim adamları araştırma yapsın bu konuda. Farklı bir tür yaratık mı ne bunlar, allien mı ? Bunu anlarsak, inanıyorum atomu da parçalarız.

Cinsine tükürdüğüm cinsine çeker diyosun ha? 😕 bu kadınların beyinleri cerrahi operasyonla açılmalı, içinde ne var bakılmalı, incelenmeli. Bilim adamları araştırma yapsın bu konuda. Farklı bir tür yaratık mı ne bunlar, allien mı? Bunu anlarsak, inanıyorum atomu da parçalarız.

Yapacak bir şey yok erkeklerin de kötü özellikleri var ama düzlemiyor senelerdir ben alıştım artık.

Yapacak bir şey yok erkeklerin de kötü özellikleri var ama düzlemiyor senelerdir ben alıştım artık.
Ne gibi kötü özellik ? Genelleme yapman doğru olmamış, kul hakkına giriyorsun. Bu forumda bir sürü efendi , zararsız insan var. Sen serserilerle takılıyorsan ve zarar görüyorsan, onların günahı ne ?

Ne gibi kötü özellik? Genelleme yapman doğru olmamış, kul hakkına giriyorsun. Bu forumda bir sürü efendi, zararsız insan var. Sen serserilerle takılıyorsan ve zarar görüyorsan, onların günahı ne?

Haklısınız ama zamanında "hiç takip edildiniz mi?" diye konu açmıştım (siz de yorum yazmıştınız) ve başımdan geçeni size anlatmıştım, ortada çok sapık var ve çoğu erkek o yüzden siz alınmayın yani.

Ne gibi kötü özellik ? Genelleme yapman doğru olmamış, kul hakkına giriyorsun. Bu forumda bir sürü efendi , zararsız insan var. Sen serserilerle takılıyorsan ve zarar görüyorsan, onların günahı ne ?
Yalnız sen de genelleme yapmışsın ne alakası var olum demek ki senin de karşına mal olan kızlar çıkmış ne kızlar tanıyorum adamın dibi bir çok konuda yardımcı olup sorunlarımı çözdüler çözmeye de devam ediyorlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı