Buluştuğum kızın attığım mesaja görüldü atıp cevap vermemesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaş banker olduğunu ima ediyor. Belki maddiyata tapar diye 😂 ayrıca kızlar kendini ilah zannediyor haklısın, afrodit tanrıça onda bile böyle hava yok, iyice şımardılar. Kabak tadı vermeye başladı bu işler. 😳 yakında bir kıza açılmak için git noterden ıslak imzalı onay belgesi al falan diyecekler galiba. Devlet dairesine dönecek iş. 😳

Hayır o değil de yardım isteyip cevap verince bizi dinlemeyip yine aynı konuyu açması sorun. Madem dinlemeyeceksin niye bizi uğraştırıyorsun.

Arkadaş banker olduğunu ima ediyor. Belki maddiyata tapar diye 😂 ayrıca kızlar kendini ilah zannediyor haklısın, afrodit tanrıça onda bile böyle hava yok, iyice şımardılar. Kabak tadı vermeye başladı bu işler. 😳 yakında bir kıza açılmak için git noterden ıslak imzalı onay belgesi al falan diyecekler galiba. Devlet dairesine dönecek iş. 😳

Biraz empati yap bize böyle diyorsun ama erkeklerin kızlara nasıl mesajlar attığını bilmiyorsun bir kız böyle mesajlar alıp, güvenini kaybettikten sonra bütün erkekleri öyle zannediyor bütün suçu kızlara atmak mantıksızlık.

Biraz empati yap bize böyle diyorsun ama erkeklerin kızlara nasıl mesajlar attığını bilmiyorsun bir kız böyle mesajlar alıp, güvenini kaybettikten sonra bütün erkekleri öyle zannediyor bütün suçu kızlara atmak mantıksızlık.

İki taraf da haklı. Haberlerde görmüştüm merhaba dedikleri için savcılığa vermiş. Erkeklerde ise bazıları çok abaza olabiliyor. Kısacası her iki tarafta da çürük kesimler var.

Ben kızları eleştirirken " bütün kızlar " kavramını kullanıp genelleme yapmadım, çoğunluğu kast ettim. Efendi , saygılı , haddini bilen kızlara lafım yok.

Bir kız böyle mesajlar alıp, güvenini kaybettikten sonra bütün erkekleri öyle zannediyor. Bütün suçu kızlara atmak mantıksızlık.
:D E ben şimdi ne diyeyim? Burada kızda suçlu değil mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı