Bunny Girl Senpai tarzı anime önerisi

Oregairu ve A Silent Voice'a ek olarak Kimi no Na wa, Tenki no Ko, Kimi no Suizou wo Tabetai de iyi filmlerdir.
Kimi no Suizou wo Tabetai hariç hepsini izledim ve size katılıyorum. Artı olarak kısa ve eski bir anime filmide olsa Whisper Of The Heart adlı filmi de öneririm.

Bunu hiç duymamıştım bi bakacağım. Animelerde kötü çizime alıştığımız için görsel şölen bulunca denemek lazım.
Kesinlikle şans verin. Şu an güncel çıkıyor ama 4 bölümü kaldı tamamen bittikten sonra başlamanızı öneririm.
Violet ile benim yazdığım çok benziyor siz de arada kalırsınız.
Bakacağım kesinlikle teşekkür ederim :).

Violet Evergarden düşünüyorum fakat o seni yıkar diyenler çoğunlukta.
Yıkar mı yoksa sıkar mı?

"Benzer tarz"dan kasıt tür ise evet fakat iki seri arasında herhangi bir benzerlik yok; bundan dolayı da benzerlik aranıyorsa farklı serilere yönlenmeli.

Kimi No Nawa iyidir fakat ne kadar benzer olduğu tartışılır tabii. Anime izlemeye yeni başlanıldıysa bence sevdirecek olan kült serilerden başlanılmalı.

Yıkar mı yoksa sıkar mı?

"Benzer tarz"dan kasıt tür ise evet fakat iki seri arasında herhangi bir benzerlik yok; bundan dolayı da benzerlik aranıyorsa farklı serilere yönlenmeli.

Kimi No Nawa iyidir fakat ne kadar benzer olduğu tartışılır tabii. Anime izlemeye yeni başlanıldıysa bence sevdirecek olan kült serilerden başlanılmalı.

Epey gözüme çarpan animeleri listeye attım. Shigatsu wa Kimi no Uso düşünüyorum şu an.

Geri
Yukarı