Burçlara inanır mısınız?

Burçlara inanır mısınız?

• Oy verenlerin toplamı
    157
Burçlara inanan müzik öğretmenim ile güzel dalga geçiyordum, sözlüme 40 verdi.

İyi yapmış neden başkalarının inançlarını düşünceleriyle dalga geçiyorsunuz inanmıyorsanız inanmayın zorla hoca burçlaramı inan dedi ben olsam disipline verirdim yazarken gece gece sinirim bozuldu.

İyi yapmış neden başkalarının inançlarını düşünceleriyle dalga geçiyorsunuz inanmıyorsanız inanmayın zorla hoca burçlaramı inan dedi ben olsam disipline verirdim yazarken gece gece sinirim bozuldu.
Sınıfta ders anlatmak yerine haftalarca burç konuşan, öğretmenlik disiplininden çok uzak birisiydi.

İnancıysa kendi inancı kardeşim, hangi sıfat ile ders saati içerisinde bana burçları aynı ders işlermiş gibi anlatacak?

Öğretmen denince aklında hemen disiplin abidesi, olması gereken tip, örnek öğretmen canlanmasın.

Sınıfta ders anlatmak yerine haftalarca burç konuşan, öğretmenlik disiplininden çok uzak birisiydi.

İnancıysa kendi inancı kardeşim, hangi sıfat ile ders saati içerisinde bana burçları aynı ders işlermiş gibi anlatacak?

Öğretmen denince aklında hemen disiplin abidesi, örnek öğretmen canlanmasın.

O zaman müdür yardımcısına MEB'e falan şikayet et hem seni zorla burçlara inamı diyor.

Vallahi hocam 22 Eylül'de doğdum.
22'si başak 23'ü terazi.
Bakıyorum terazi bana çok daha uygun.
Ama bu işe aşırı takılan arkadaşlarım tam başak diyor.
Yani problem size ait benim ne olduğum belli değil.
O yüzden konu hakkında kendime parantez açıp kimsenin yargısına tabii olmamayı seçiyorum.

Geri
Yukarı