Burçlara inanır mısınız?

Burçlara inanır mısınız?

• Oy verenlerin toplamı
    33
  • Anket kapandı .
Boğa.
Burçlara inanmam. Aslında hiç bir fala inanmam. Yani burç benim için fal. İnsanın doğum tarihinden geleceği ve karakteri ile ilgili yorum yapıyor. Neymiş, "Falan gezegen filan yere gelmiş, bugün falan filan burcundan olanlar hayatının aşkıyla tanışacakmış". Birde buna bilim dalı diyorlar.
Burçlar olsaydı insanlar 12 gruba mı ayrılacaktı? Dünya'da 12 farklı insan karakteri mi olacak?

Boğa.
Burçlara inanmam. Aslında hiç bir fala inanmam. Yani burç benim için fal. İnsanın doğum tarihinden geleceği ve karakteri ile ilgili yorum yapıyor. Neymiş, "Falan gezegen filan yere gelmiş, bugün falan filan burcundan olanlar hayatının aşkıyla tanışacakmış". Birde buna bilim dalı diyorlar.
Burçlar olsaydı insanlar 12 gruba mı ayrılacaktı? Dünya'da 12 farklı insan karakteri mi olacak?
Size katılıyorum.

Başak.:D

Makbule mi Mahtude mi öyle bir pilav çeşidi varmış. Duydunuz mu hiç?

Böyle bir şey işte ama yemedim.
01s-063.jpg

Böyle bir şey işte ama yemedim.
Eki Görüntüle 135363
Açım ve hanım da evde yok, gelmesini ve bana yemek vermesini bekliyorum :açım: Siz şimdi neden bu güzelim Makbule mi Mahtude mi adlı pilavı paylaştınız?:D
Koç burcu olanların açlıktan öldüğünü göreniniz oldu mu acaba?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı