Burger King pahalılığı

LOTR Manyağı

Hectopat
Yer
Diyarbakır
Herkese selamlar,

Ben zamlar öncesinde sıklıkla BK'den yemek sipariş ederdim. Ayıptır söylemesi iyi de yerim çabuk doymayanlardanım. Eskiden bir Triple Whopper menü söylerdim ve bu menüyü yemeden önce de 2 tane tek hamburgeri midemi olaya hazırlasın diye öncesinden yerdim. Benim iştah seviyesi bu şekilde yani. Şimdi sadece TW menü sanırım 90 TL gibi fiyatlandırmaya sahip. Soruma gelince BK'de bilinen bir kampanya var mı ve sizin tavsiye ettiğiniz menüler var mı acaba? Not: Tavuk yemiyorum sadece et menüler. Teşekkürler.

Hem maddi hem de sağlık olarak kurtulmak için fiyatlar böyle yükselmiş kene tövbe etmeni öneririm.

Tavuk yememeniz kötü olmuş. Texas Smokehouse'dan vazgeçmezdim, 60 lira olana kadar. Para ile derdim yok fakat her gün bu parayı vermek insana düşündürüyor. İkili Tavukbuger Menü isimli menü 29,90 Türk lirası. Bildiğim en ucuz menü bu maalesef. İki hamburger olduğu için doyuruyor.

Tavuk yememeniz kötü olmuş. Texas Smokehouse'dan vazgeçmezdim, 60 lira olana kadar. Para ile derdim yok fakat her gün bu parayı vermek insana düşündürüyor. İkili Tavukbuger Menü isimli menü 29,90 Türk lirası. Bildiğim en ucuz menü bu maalesef. İki hamburger olduğu için doyuruyor.
Hocam avucuma sığmayacak kadar küçükler. Dişimin kovuğuna bile yetmiyor :D

Yurt dışında dışarı yemek yemeye gidildiğinde son tercih olan Fast-foodlar bizde lüks haline geldi artık.
Malaasef hocam yemek yemek bile lüks oldu..
Eskileri hatırlıyordumda 1 lira ile okula gittiğim oluyordu,bir hamburger yemek istesem 15-20 lira gibi cüzzi bir rakamdı vesaile vesaile hey gidi günler.

Geri
Yukarı