Burger King pahalılığı

Hocam çok para ya, artık insan verirken iki kere düşünüyor. 100 TL ye yani 1 haftalık sebze alışverişi yapılıyor.

Valla söylerken içim cız etti, ailem sevdiğimi biliyor benim ya canı çekiyorsa söyle diyorlar ama biliyorum onlarında aslında canı sıkılıyor ama aile işte seslenemiyorlar da, valla bende o fiyata ona veresim gelmiyor artık o yüzden boşladım :D nuddle oldu artık favorim ki eskiden nuddle tanesi 85 kuruştu şimdi 3.81 TL oldu :D

Popeyes hastasıyım bende normalde 34.90'a aldığım popchicken menüler şu anda 94.90 olmuş vaziyette inanın ki zoruma gidiyor bunun yerine bu arada ben de sizin gibi şanslı memleketlerden birisi olan Batman'da yaşıyorum gidip 2 porsiyon servis et döner yerim. Fastfood dediğiniz aslında durumu iyi olmayan hızlıca sadece karın doyurduğumuz ve içerdiği msg ile aslında bize fazlasıyla zarar veren bir besin türü. Maalesef bu fiyatlarla elveda Popeyes elveda poppy hamburgerler.

Yani eşimle iki kişilik bir çekirdek aileyiz :D ikimiz de yemek yemeyi sevdiğimiz için "zararını bilmemize rağmen" arada böyle kaçamaklar yapıyoruz. Ama tabii sizin söylediğiniz daha sağlıklı ve haklısınız.
Çiğ köfte hala ucuz diğerlerine göre bu yüzden hergün yemek *Zorundayım*…

Hocam lisedeyken salonn burger gibi yerlerden okul çıkışı 5-6 TL'ye tavuk menü yerdik. BK ve MC'de falan en baba 13 TL falan harcardık. Şimdi o kadar pahalı olmuş ki menüler inanılır gibi değil. Ben steak burger yemeyi tercih ediyorum artık, 35-50 TL arası falan zaten steak burger.

Yeni konular

Geri
Yukarı