C# dili için eğitimli video önerisi

koslowin

Hectopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Öncelikle konsol uygulaması ile başladım kodlamaya. YouTube'da Enes Bayram'ın videolarını izliyorum. Konsol uygulamasından sonra form uygulamasına geçeceğim. Form uygulaması için önerebileceğiniz bir kanal, udemy kursu vs. var ise yazarsanız mutlu olurum.

Öncelikle konsol uygulaması ile başladım kodlamaya. YouTube'da Enes Bayram'ın videolarını izliyorum. Konsol uygulamasından sonra form uygulamasına geçeceğim. Form uygulaması için önerebileceğiniz bir kanal, Udemy kursu vs. var ise yazarsanız mutlu olurum.

Mike Dane isimli bir abimizin YouTube kanalı ve internet sayfası var. İngilizceniz varsa bir bakabilirsiniz.

Cevaplarınız için teşekkürler. Sabah hepsine bakacağım.

1 milyon yazılımcı (BTK akademi) projesindeki C# dersini dinledim biraz, çok uzatıyor mevzuyu bilgili biri ama anlatım çok güzel değil. Mesaj atarken bir cümlenin her kelimesini ayrı ayrı atanlar olur ya, onun gibi aynı başlığın her alt dalı için 1-2 dakikalık yeni ders oluşturmuş. Kopuyor bir yerden sonra. Önce C# dersine başlangıç olarak Java anlatıyor kodlama mantığını öğretmek için sonra C#'a geçiyor :). Yine de siz bilirsiniz tabii.

Geri
Yukarı